Wpis z mikrobloga

Z jakiegoś powodu od paru dni, jak tylko włączę klienta uTorrent, to resetuje mi się router (Technicolor TC7200 U). W czerwcu zmieniałem umowę, więc dali nowy sprzęt. Do tej pory nie było żadnych problemów, dopiero dwa dni temu zaczęło się pieprzyć. I tylko i wyłącznie po uruchomieniu klienta do pobierania (próbowałem dwie wersje, 1.8.2 i jakąś nowszą 2.2.x).

Jednocześnie od jakiegoś czasu zauważyłem, że gdy włączam wi-fi w telefonie i się łączę z tym routerem to najpierw wyświetla, że już się połączył, potem ikonka znika, by znów się pojawić po 2-3 sekundach z kolejną informacją o połączeniu. Dzieje się tak od jakichś dwóch tygodni.

Miraski, miał ktoś z Was już taki problem? Router do wymiany, konfiguracja czy może UPC dało mi do niego zasilacz z czarnej listy?

#upc #torrent #problemytechniczne
  • 3
Miraski, miał ktoś z Was już taki problem? Router do wymiany, konfiguracja czy może UPC dało mi do niego zasilacz z czarnej listy?


@PilariousD: W pierwszej kolejności spróbuj wykonać twardy reset. Okrągły otwór z tyłu, coś cienkiego, przytrzymać guzik wewnątrz przez 20-30 sekund.

Jednocześnie od jakiegoś czasu zauważyłem, że gdy włączam wi-fi w telefonie i się łączę z tym routerem to najpierw wyświetla, że już się połączył, potem ikonka znika, by
@TheMan: Dzięki za odpowiedź.

W pierwszej kolejności spróbuj wykonać twardy reset. Okrągły otwór z tyłu, coś cienkiego, przytrzymać guzik wewnątrz przez 20-30 sekund.


Cóż, próbowałem i nie pomogło.