Wpis z mikrobloga

Ludziki z #pcmasterrace czy tylko ja mam wrażenie, że obecnie KOMPLETNIE nie ma w co grać? Wszystkie te nowy tytuły AAA to przereklamowany bullshit, które jest co najwyżej średni (Patrz Watch_Dogs). Póki co nie wychodzą żadne nowe gry, nadzieją jest nowy Assassin's Creed, ale wychodzi dopiero za miesiąc i w końcu to Ubisoft więc wszystko można #!$%@?ć. Gram sobie czasami w LoLa albo Starcrafta ale brakuje mi czegoś nowego i interesującego. Próbuję od nowa przejśc Dark Souls 2, ale zupełnie inaczej to wygląda jak wszystko się już w niej przeszło.

#oswiadczenie #narzekajo
  • 11
@PanKarmelek: przejdz sobie coś starego, czego jeszcze nie przeszedłeś. Ja np ostatnio przeszedłem sobie trylogię mass effecta bo jakoś nigdy się za niego nie zabrałem ;)

A teraz to nawet zgubiłem rachubę i też nie wiem w co grać, przechodzę teraz singularity z promocji w biedronce :P
@PanKarmelek: miałem to samo z FC3; także uważam, że nie ma w co grać i tylko AC:U mogłoby to w najbliższym czasie odmienić. Teraz męczę Wiedźmina 2 od początku, co by mieć cacy save'a. :)) Poprzeglądaj starocie na gog.com, ze swojej strony polecę Dungeon Keeper 2 oraz Shogo.