Wpis z mikrobloga

Oszczędność taka, że teraz korzystając częściej z mobilnego Wykopu (bo za darmo przecież), tylko zwiększy się prawdopodobieństwo, że użytkownicy będą ulegać pokusie, by wejść w link i tylko zwiększy się zysk operatora. Jeżeli ktoś myśli, że jakaś sieć tworzy jakieś promocje, by zarabiać mniej, to jest strasznie naiwny. I jeżeli dodatkowo myśli, że ze strony Wykopu to też jedynie dobry uczynek, to jest dwukrotnie naiwny...
Ja tam kupuję pakiety i mobilny wykop odwiedzam w wolnych chwilach jak gdzieś czekam, nawet nie wiecie jak czas szybko leci i życie nie jest nudne :) Płaciłem i płacę ale nie narzekam, a teraz po części nie będę płacił, ale zawsze będzie ktoś narzekał. Jesteście żałośni, najlepiej nic wam nie dawać.
Fajna inicjatywa, tylko szkoda, że trzeba będzie łączyć się poprzez APN WAP plus-a :/. Powinni to zmienić na GPRS , gdyż WAP przechodzi już do lamusa i jest wyraźnie wolniejszy niż GPRS ...

Do kiedy ta promocja będzie trwać ?

Ciekawe co za dogodności dla dotykowców :)
Hmm, /i/ mi sie laduje wiec rozumiem ze juz skonczone.

Nie podoba mi sie stronicowanie komentarzy, bynajmniej nie po takiej ilosci, po 100 moze byc. Poza tym linki "poprzedni" i "nastepny" sa zawsze aktywne, zrobcie zeby znikaly jak nie ma wiecej komentarzy "w dana strone".

Na razie to tyle. A roznic pomiedzy /m i /i nie widze(nie ma jeszcze?)