Wpis z mikrobloga

KNP to droga, KNP to siła i moc. Literka K oznacza Kircholm - nasze gargantuiczne zwycięstwo. To potęga i chwała Rzeczypospolitej, to piękno poranka i rosa na stopach mickiewiczowskiej Zosieńki. To matka, która tuli Cię i mówi, że wszystko będzie dobrze. To ojciec, który mocno ściska Twoją dłoń mrucząc "jestem z Ciebie dumny".

Literka N oznacza Normalność - oto jest cel, do którego dążą wolnorynkowcy. Marzymy o tym by w tym kraju i na całym świecie powróciła Normalność. Bym nie musiał się obawiać, że do mojego domu zapuka homokomando i zrobią mnie i moim dzieciom anal assault. Bym mógł wreszcie iść do apteki i kupić sobie panadol bez recepty. Bym mógł jeździć bez pasów.

Literka P to Przyjaźń - jesteśmy bardzo różni, jedni nienawidzą lewaków inni nimi tylko gardzą, są wśród nas kapitaliści, anarchokapitaliści, minarchiści, kapitalistyczni monarchiści lecz łączy nas jedno - miłość do wolnego rynku.

Oto jest KNP, coledzy. Oto jest wielkie dzieło życia pana Janusza Mikke herbu Korwin. Głosujcie na KNP, słuchajcie KNP, wpatrujcie się KNP. Feniks wolności rozpostarł swoje skrzydła, pochylcie głowy i pozwólcie mu objąć was konserwatywno liberalnym ciepłym uściskiem.

ŹRÓDŁO

#knp #4konserwy #neuropa #thebestofmirko
  • 6