Wpis z mikrobloga

@Marcysiek: No to już ciezka sprawa bo do TV mam wpięty kabel antenowy który leci do rozgałeźnika(?) który jest podpiety do innego rozgałęźnika xD ogolnie jakis #!$%@? sie dzieje pod biurkiem i tego nie ogarniam. Wiem tylko ze wyzykuje kanały MUX1 MUX2 MUX3 ale na każdym wyświetla się "kanał niedostępny"
@susi33: jeśli kabel antenowy masz podpięty do TV to żeby włączyć telewizję naziemną musiałbyś wybrać taką opcję w TV. Czyli nie jakieś HDMI (od dekodera) tylko zwykły telewizyjny. Jeśli lecisz z dekodera te kanały to masz odbiór z HDMI albo innego euro. To pomoże znaleźć winowajce :P
@Marcysiek:

Telewizor w moim pokoju to ten u góry xD

Ogólnie nie wiem co tu sie #!$%@? xD

Jak włącze w moim tv szukanie nazieme to mi wyszukuje analogowe i te "niedostepne cyfrowe"

Jak wlacze szukanie kablowe to wyszukuje mi cyfrowe ktore sa w drugim pokoju na telewizorze podpietym do dekodera. oczywiscie na tym telewizorze pokazują się one jako "zakodowane" co jest zrozumiałe.
Pobierz susi33 - @Marcysiek: 



Telewizor w moim pokoju to ten u góry xD



Ogólnie nie wiem...
źródło: comment_4MsN8RAPZoRyXlYv1h2bCa15BaGxKhzx.jpg
@susi33: Myślę, że skoro próbujesz to odpalić na TV a nie na dekoderze to jest to wina napraw na nadajniku albo złego ustawienia anteny odbiorczej. Ja bym poczekała, potem pomajtała anteną odbiorczą. Bo ewidentnie u Ciebie te z kabla satelitarnego to nie pójdą bez dekodera jakiegokolwiek... Jeśli majtanie nie pomoże to śmiało dzwoń na infolinię. Jeśli powiedzą Ci, że u nich bangla to wina może być tylko anteny Twojej :(
@Marcysiek: Dzisiaj już wszystko działa. Chyba ten Emitel musiał coś majstrować przy nadajniku chociąz, według hamornogramu naprawiać majądopiero dzisiaj:) Dzieki za pomoc :)