Wpis z mikrobloga

@czlapka: Tak sobie spojrzałem na projekty dla Śródmieścia i doszedłem di wniosku, że potrzebna jest chyba 50%.

Głosować mogą tylko łodzianie, prawda?
@Przygoda: Dlaczego niby? Ten na Traugutta to będzie po prostu przedłużenie tego z 6 sierpnia, Piramowicza nadaje się idealnie. Moniuszki też świetnie pasuje, 1 Maja to do końca nie wiem. Stefanowskiego też nie wiem czy jest taka potrzeba wielka
@czlapka: Piramowicza jak najbardziej choć po wybudowaniu fabrycznego ruch w tej części miasta się zwiększy ale Traugutta to droga dojazdowa tam i niestety wynika z wcześniejszej błednej decyzji. Moniuszki nie powstanie ze względu na planowane remonty tam a Stefanowskiego nie nadaje się ze wzgledu na problemy z komunikacją do hostelu, bombonierki itd
@czlapka: @Przygoda: A coś słychychać z projektem "Obsadzenie zielenią ścian szczytowych wybranych kamienic"?

Najbardziej debilnym pomysłem który może przejść jest wifi w autobusach - temat mocno populistyczny, a w praktyce a) w autobusie spędzie się 10-15 min b) teraz praktycznie wszyscy mają duże pakiety internetu że nie opłaca im się dla 0 minut bawienie się w logowanie się do wifi w autobusie. Plus do tego te same problemy co z
Park Ufologiczno-Kryptozoologiczny.


Lokalizacja - Południowo-wschodni narożnik działki nr 1/21 w obrębie P-13, przy

ul. Krańcowej.

Opis - Wybudowanie parku tematycznego prezentującego figury naturalnej

wielkości najciekawszych stworzeń nieopisanych dotąd przez naukę akademicką.

Można je podzielić na dwie kategorie: 1) ufonauci - obce istoty spotkane w

związku ze zjawiskiem ufo np. reptoidy, szaraki, 2) kryptydy - nieznane gatunki

zwierząt np. Yeti, Nessie, Chupacabra. Byłaby to pierwsza tego typu ekspozycja

na świecie.

Mój faworyt :D
@czlapka: @Przygoda @Radus jak macie głos do oddanie na górnej to bardzo proszę, całkiem spoko propozycja, w kilku miastach już powstało coś podobnego, tylko u nas nie ma gdzie trenować...

G0121.

"Street Workout Park, pełen zestaw treningowy.

Lokalizacja - Park "Borek Lissnera" w Łodzi przy ul. Karpackiej i Chocimskiej.

Działka nr G-11- 237/11.

Opis - Budowa parku do Street Workoutu, zawierającego zestaw drążków oraz

drabinek treningowych. Przygotowanie odpowiedniej nawierzchni."