Wpis z mikrobloga

ja jebix jak #rozowepaski moga chodzic w balerinach, nic nie wyglada tak #!$%@? jak noga i stopa laski w balerinie, platfus, krzywus, smierdziuch. Lekki obcasik czy już trampek/adidas lepiej jak ten trash


@niepoprawny_marzyciel: Jak kobieta, to tylko szpilki i nie ma, że boli. Nie podoba się, to w faceta niech się zmieni.
  • Odpowiedz
Koleś pisze, że baleriny są dla pań które nie dbają o stopy i od chodzenia w balerinach stopy się "rozplatfusza".

Ale szpilki samo zdrowie, stopy od tego piękniejąxD

Rak.
  • Odpowiedz
@suabo: trampki fitujo tylko do nielicznej ilości spódnic i sukienek, na pewno do żadnej która posiadam. IMO w trampkach i sukience wygląda się mniej kobieco i elegancko niż w baletkach i sukience. Dla mnie trampki, a już najgorzej adidasy i sukienka/ spódnica to zdecydowane zło, kojarzy mi się to z czytelniczkami mang , które zakładają do tego getry w paski.

Nie zamierzam tez zabijać się codziennie na szpilkach, chyba bym musiała
  • Odpowiedz
@niepoprawny_marzyciel: Nie wiem, jak można w tym chodzić, za cholerę niewygodne. Z pięty mi spada, szczupłą stopę mam. Albo normalne adidasy/trampki, albo buty na obcasie, jeśli ma być bardziej elegancko. I nie, nie musi być szpilka, 5cm wystarczy i to już przynajmniej nie wygląda platfusowato.
  • Odpowiedz