Wpis z mikrobloga

@niepoprawny_marzyciel: zawsze to wszystkim powtarzałem. Baleriny to najgorsze gówno jakie może założyć kobieta. Kto to wymyślił? Na szczęście mojej dziewczynie przemówiłem do rozsądku i nie ubiera tego.
  • Odpowiedz
@parsiuk: wielkiej filozofii nie ma - zwyczajnie po męsku, nie pedalsku. Każdy ma przecież swój styl, ale niech wszystko ze sobą współgra, a nie gryzie się.

Po prostu żeby było ze smakiem i dopasowane.
  • Odpowiedz
@Zuler: faceci nie mają smaku.

Ja serio pytałem, muszę teraz przed jesienią coś na dupę kupić a nie wiem na co się zdecydowac. W sklepach jest tak cholernie pedalsko, że aż mi się jaja kurczą jak na to patrzę...
  • Odpowiedz
@Zuler: mieszkam w krakowie od urodzenia i zdobyłem tu prawie 30 leveli więc pewnie bardziej mój i tak btw. w butach jak pokazałas nosi się raczej 5-10% facetów, takich którym średnio zalezy na wyglądzie lub nie mają poczucia estetyki. Reszta nosi buty dobrane do swojego stylu pasujące do reszty setu
  • Odpowiedz
@niepoprawny_marzyciel:

jak się kupi porządne baleriny to nie ma prawa nic zaśmierdzieć, a dobrze dobrane do ubioru prezentują się niesamowicie kobieco i atrakcyjnie. jak się ma gust to i szeroko krytykowane Emu mogą wyglądać fantastycznie.

nie ma złych ubrań, są tylko źle dobrane.
  • Odpowiedz