Wpis z mikrobloga

#pytanie do tych co robili #pokazmorde i nie tylko

Przenosimy to co się dzieje w internecie do świata rzeczywistego

Jakbyś się czuł/czuła jakby ktoś podszedł do Ciebie i na żywo powiedział Ci, że jesteś ładny/ładna i mu się podobasz, a jaka by była twoja reakcja jakby ktoś stwierdził, że jesteś brzydki/brzydka i najlepiej będzie jak przestaniesz wychodzić z domu?

Zakładamy że takich podejść było by więcej niż jedno, tak samo jak można napisać wiele komentarzy.

#rozkminy #przemyslenia #rozkminyzdupy
  • 21
  • Odpowiedz
@Amfidiusz: Zdziwiłbym się i zaczął zastanawiać o co chodzi a w między czasie zapytał jeszcze raz o drogę :D

I pewnie doszedłbym do wniosku że "Biedak przedawkował mikro i miesza mu się ze światem rzeczywistym, pewnie bordo"
  • Odpowiedz
@oggy1989: Często słyszę, że jestem ładna i odpowiadam, że dziękuję. Wtedy staram się uśmiechnąć do kogoś najładniej jak potrafię.

Na studiach wiele dziewczyn się ze mnie nabijało. Bardzo mnie to bolało i czułam się jak odmieniec. Miałam dwóch kolegów, z których jeden mnie olał, jak mu powiedziałam że nie szukam chłopaka i jedną koleżankę. Reszta śmiała się z mojego wyglądu. Nie robiłam nic, po prostu zarzucałam grzywkę na twarz i
  • Odpowiedz
@Jormungand: Jak wspominałam ubieram się oficjalnie. Ewentualnie w stylu lat 50-60. Łączy się to z raczej kobiecym ubiorem typu szpilki, żakiety, pończochy ze szwem, sukienki. Nie to, że wyglądam jakbym szła do filharmonii, ale wyglądam zazwyczaj elegancko. Czasami robiłam kok w stylu Audrey Hepburn. Taki mam styl, źle się czuję w swetrach, legginsach i trampkach.
  • Odpowiedz
@Jofridd: Akurat ja lubię dziewczyny które się ładnie ubierają, nie wiem co w tym dziwnego. Każdy ma swój gust jeżeli chodzi o ubiór. Ja chodzę tylko w koszulach i jeansach bo w tym dobrze się czuję :) A koszulki (t-shirty) noszę po domu.
  • Odpowiedz
a jaka by była twoja reakcja jakby ktoś stwierdził, że jesteś brzydki/brzydka i najlepiej będzie jak przestaniesz wychodzić z domu?


@oggy1989: to zależy od osoby, kobietę zabolałoby to bardziej, może rzeczywiście wziąć sobie taką "radę" do serca i przestanie spotykać się z ludźmi.
  • Odpowiedz