Wpis z mikrobloga

Kilka informacji na temat mojej działalności, jeżeli kogoś to interesuje (jeżeli nie - taguję również poszczególne moje usługi aby dodać do czarnej listy).

1. KryptoKursy.pl - Dziś nastąpiła bardzo ważna aktualizacja skryptu KryptoKursów dzięki której nasz serwer będzie obciążony w bardziej zrównoważony sposób, co pozwoli uniknąć powtórek awarii, jak ostatnio oraz odciąży serwer do stopnia umożliwiającego podpięcie pod serwer kolejnych usług jak i dodanie kolejnych funkcji na KK (są już konkretne plany).

2. BitZdrapka.pl - Sprzedaż doładowań cały czas idzie do przodu, dziękuję za zaufanie i zachęcam do pozostawiania opinii (które są jednocześnie małą reklamą). Już na dniach uruchomiony zostanie program partnerski ;)

3. KryptoSMS.pl - Usługa wciąż we wczesnej fazie beta, cały czas pisana po troszkę :) Przez kilka dni nie działała, wszystko wróciło do normy przed kilkoma chwilami. Jeżeli znalazłaby się osoba, która zechciałaby doładować konto (GSM, T-Mobile) usługi - byłoby bardzo miło :) Usługa wyjdzie z fazy beta po ogarnięciu punktu 1 i 2.

4. Mamy dużo zapału do nowych projektów - macie ciekawe pomysły lub propozycje zmian w aktualnych projektach? Walcie śmiało, może akurat zrealizujemy!

5. Nasz serwer jest bardzo mocny, cena również :) Zepsuł mi się telefon, zbieram na nowy, chcę się w końcu napić piwa. Jak nigdy - bardzo proszę - jeżeli doceniasz moją pracę - prześlij choć symbolicznego grosza (BTC) 14ibKSj8khJTBQE35Tgy3q9KtktFimmqK5

#kryptokursy #bitzdrapka #kryptosms #bitcoin #kryptowaluty