Wpis z mikrobloga

Proszę o atencje..

Zwracam się w tym momencie bezpośrednio do don bosso @SamiecAlfa . Kolego sympatyczny straszysz ludzi tym, że zgłosisz ich do prokuratury o zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa ściganego na wniosek pokrzywdzonego. Otóż Twoje postępowanie i brak znajomości regulaminu wykopu są ta rażące w moich oczach, że musiałem się ja wypowiedzieć. Ja tzn. taki Nołnejm internetowy, który pewnie w wiekszosci ma gówno do gadania.

Otóż przeglądając twoje wypowiedzi stwierdziłem, że porobię troche screenshotów... nie sądziłem ze wyjdze tego kilkadziesiąt. Skoro ty straszysz wykopowiczów odpowiedzialnością karną to ja Cie informuję, że zbiór zdjęc jaki posiadam może stanowić przesłankę do odpowiedzialności karnej skierowaną przeciwko Twojej osobie w postepowaniu karnym.

m.in art. 190 § 1 k.k.

Ponadto jeżeli masz żal okropny do mirków, ze uzywają twojego zdjęcia jako przedmiot smiechów, chichów i robienia totalnych jaj to przytoczę tutaj mały wpis z regulaminu wykopu...

5. Zasady korzystania z Serwisu Wykop.pl

Użytkownik poprzez umieszczenie danych, wizerunku, komentarzy lub innych treści w Serwisie Wykop.pl wyraża zgodę na wykorzystywanie ich przez Spółkę na potrzeby prowadzenia Serwisu Wykop.pl oraz przez innych Użytkowników w zakresie ich osobistego użytku przez czas nieokreślony.

Jeżeli sam wrzuciłeś tę fotkę to miej do siebie pretensje. Zresztą widząc tamte zdjęcie to jakbym widział Upośledzone dziecko Indiany Jonesa

#samiecalfacontent
  • 32
wyraża zgodę na wykorzystywanie ich przez Spółkę na potrzeby prowadzenia Serwisu Wykop.pl oraz przez innych Użytkowników w zakresie ich osobistego użytku przez czas nieokreślony.


@SoNuS: Rozpowszechnianie chyba nie podpada pod użytek publiczy.
@PrezydentMirko: To w takim razie ja inaczej rozumuje regulamin. Ja interpretuje w inny sposob jak ty. Myśle, ze gdyby było to łamanie regulaminu to wykop musialby to usunąć inaczej by takze odpowiadal za takową tresc na ich stronie.
@SoNuS: Ja byłam cały czas święcie przekonana, że to troll-konto. No wiesz, założone pod takim nickiem, jakieś tandetne wpisy o ruchaniu laseczek, podrywach, pisanie jakim nie jest się super przystojniakiem i wysportowanym ziomem - wręcz wzorowy troll (chociaż kilka razy trafiłam na sensowną wypowiedź, ale nie powiem - to w przypadku wielu trolli miało miejsce). Teraz mam trochę wątpliwości, ale nie zdziwię się specjalnie, jak za jakiś czas okaże się, że
@gaska: cieszy mnie to, że stracił anonimowosc ( z podziękowaniami dla @WillyHack: ) i że kogoś w końcu #!$%@? na tyle, że ten ktoś będzie chciał mu o tym opowiedziec osobiście :-)
przez innych Użytkowników w zakresie ich osobistego użytku przez czas nieokreślony.


@SoNuS: to oznacza, że możesz sobie ściagnąć jego fotkę na dysk i walić do niej konia przez czas nieokreślony. Ponowne upublicznienie przez Ciebie to już jest inna bajka i regulamin w żadnym punkcie na to nie zezwala.