Wpis z mikrobloga

Mirki kupiłem sobie niedawno iPhone 5 z simlockiem Vodafone UK. Tak miałem napisane w ustawieniach. Wczoraj zmieniło mi się na t-mobile PL. Włożyłem wczoraj karte Heyah czyli de facto t-mobile i pokazuje mi że aktywacja się nie powiodła. Wie ktoś czemu mi się to zmieniło i czemu wyskakuje mi aktywacja tej karty ?

#iphone #ios #tmobile #simlock
  • 16
  • Odpowiedz
@serok: pracuje z bogatymi, drugi dom kończy stawiać w łodzi a na nogach do pracy chodzi od 10 lat, raz na trzy dni robi zupe z marchewki makaronu i kostki rosołowej a na wieść, że ktoś był w mcdonaldzie puka się w głowę i mówi że 3 dni jadłby za to. Wiek 56lat i jeszcze ma zamiar conajmniej 10 pracować w uk 7 dni w tygodniu wszystkie nadgodziny. Uważa ża auta
  • Odpowiedz
@serok: ja jebię, gość się pyta o iPhona a Ty się #!$%@? ze swoim 'tu skończyłem czytać' xD Jak silny musisz mieć ból dupy to ja nawet nie chce wiedzieć xD
  • Odpowiedz
@serok: domy stawia, żeby było widać w Polsce że bogaty, kiedyś opowiadał, że pojechał do żony po roku na urlop. Na targu chciał sobie kupić koguta, żeby zjeść - baba do niego - a kiedy ty to zjesz? No i odpuścił, opowiadał o tym kogucie w pracy. Naprzeciwko zakładu jest lidl. Nie chodzi tam od kilku lat bo zapikało i worki śniadaniowe wyjęli mu z torby, bogatemu nie przystoi płacić -
  • Odpowiedz
  • 4
Ja #!$%@? pisze normalnie o problemie z telefonem ,a tu mi ktoś wyskakuje że nie umiem pieniędzy wydać...
  • Odpowiedz
  • 1
@SUQ-MADIQ: ##!$%@?... Znam takich. Znam również takich, co jeżdżą nowymi audicami i mietkami, jednocześnie całkowicie olewając przyszłość własnych dzieci. #!$%@? że mieszkają na wynajętym spłacając mortgage jakiemuś pakolowi, #!$%@? że jedzą gówno. A6 dwuletnią dupsko się za to wozi do fabryki.

  • Odpowiedz