Wpis z mikrobloga

@kleksiq: Każdym bohaterem z rotacji możesz sobie uzbierać na jakiegoś konkretnego bohatera żeby go mieć ciągle a zanim do tego dojdziesz zdążysz przetestować wszystkich i zobaczysz jak CI się najlepiej gra. Kilka postów niżej wspomina ktoś że ma być wipe więć wszystko znowu od początku będzie trzeba robić.
  • Odpowiedz
  • 0
@kleksiq: Valla. Tania, prosta do opanowania. I miażdży jeśli chodzi o dmg. Jeden z najpopularniejszych bohaterów. W pewnym momencie miałem nią 60% winratio. Dużo zależy od umiejętnego dobrania talentów. Jedyna wada - jest squishy. Całe szczęście posiada dobry escape mechanism, który później można użyć 2x w krótkim odstępie czasu. Doskonale nadaje się ofc również do ścigania. Jest talent, który odnawia Q, przy użyciu E. A później wybiera się aby mieć 2
  • Odpowiedz
@kleksiq: choć tak naprawdę Tychus jest jeszcze prostszy i mega skuteczny. Dobry dla początkujących - znajomy, który grał niewiele na moim koncie, najbardziej sobie go upodobał. A ja ostatnio też nim zacząłem więcej grać i mam niezły win streak :D na 10 ostatnich gier nim, 9 wygranych. Z czego ta jedna przegrana to jak grałem nie u siebie, w gorszych warunkach, na lapku z przycinkami na nieprzejrzystym ekranie, małej klawie itd...
  • Odpowiedz