Wpis z mikrobloga

@slawpe13: cześć, sorry że odkopałem takiego starocia, ale co wybrałeś? bo właśnie się zastanawiam czy wymienic g1wh na mobiusa ze względu na rozmiar i brak dyskrecji przy tym pierwszym
  • Odpowiedz
@robert83: Na razie nic nie kupiłem - ale skłaniam się ku Mobiusowi - mój znajomy używa i sobie bardzo chwali. Widziałem też filmiki oraz soft i bardzo ładnie to wygląda, duże możliwości konfiguracji. Ale niestety dolar stoi wysoko, cena w złotówkach mi nie odpowiada, a żadnej konkretnej przeceny w dolarach na Mobiusa nie widziałem :/
  • Odpowiedz
@slawpe13: ja mam poprzednią wersję 808#16 jak dobrze pamiętam, parametry gorsze więc chce wymienić, idealnie się chowa za lusterko, niestety g1wh jest duża i ja widać, a ekranu nie potrzebuje, jak coś znajdę w dobrej cenie dam znać
  • Odpowiedz
@robert83: Też uważam, że ekran jest zbędny. Powodzenia w szukaniu dobrej oferty, czekam z niecierpliwością. Jak sam coś wypatrzę, to też się odezwę.

PS: Na ebayu polecanym sprzedawcą jest eletoponline365 - jakby zrobił jakąś promocję, to bierę z miejsca :D
  • Odpowiedz