Wpis z mikrobloga

Mirasy, dostalem fejkowy tracking od kitajca, jak mu o tym napisalem to dostalem taka odpowiedz:

hi, my friend,your tracking number is WS637337637CN

this is a new logistic we cooperate.this shipping way is still China post airmail.

because the China post office request us to stick the tracking NO.on the parcel, this waste our a lot of labor

and for the tracking NO.,we just need to print it with address tag.

and it's only can track on the logistic's web http://ws-shipping.com/chain/search_shippinginfo.shtml

and the delivery time is the same to China post airmail.

hope you can understand,if you can't get it at last, I would like to resend a new one to you or refund you ,is it ok?

thank you very much

jako ze gdzies juz to widzialem a podana strona jest legitna jak moj g-shock za 10$ to zastanawiam sie nad disputem, niby 3$ i czekam od 16.08 ale trzeba ich uczyc ze bialych sie w wuja nie robi, mam jeszcze drugi problematyczny tracking RK043610335CN, niby cos sie wyswietla ale idzie jak krew z nosa, moze to tez fake?

#aliexpress #tracking
  • 5
@limpak: bo w innej przesylce rowniez dostalem tracking na WS i po wpisaniu na tej stronce pojawia sie identyczny co do dnia przebieg realizacji zamowienia xD czytalem rowniez ze ktos pisal do aliexpress z zapytaniem o ta strone i kazali brac dispute, z tym ze moje zamowienie to tylko pare dolarow wiec na razie nie swiruje

@sopel87: wlasnie tez mi sie tak wydaje, juz pare tanszych przesylek bez trackingu dostalem..