Wpis z mikrobloga

@Pacjent: Na początku myślałem, że żalisz, bo to w sumie 'tylko' 1,5 dnia.

Ale faktycznie 9,5godz ekranu to z mojego punktu widzenia kosmos ( sgs2) tyle że ja też nie oszczedzam, wifi i 3g non stop
@hpiotrekh: Tylko, że on ściemnia na 99% ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mam ten telefon a przed zakupem sprawdziłem kilka forów i wyników widziałem wiele - 5-6h to norma i wyższe wyniki ludzie uzyskują po kombinacjach z systemem albo korzystając ze smartfona jak z nokii 3310.
@loooz: Masz moze jakas apke, ktora pokazuje caly wykres, bez przesuwania? Nie chce mi sie wklejac 4 skrinow. Nie katowalem go grami i 3g, po prostu duzo sie bawilem, instalowalem nowe apki, sporo siedzialem na necie, troche muzyki, glupie filmiki. Normalny dzien ze smartfonem. Sam jestem zaskoczony, dlatego sie wpisalem.
@loooz: ja odnośnie s2 i kernela apolo też się naczytałem jak ludziom po 5h trzyma, a ja i tak zauwazyłem wydłużenie o tyle co nic. A miałem kilka s2 w swojej karierze, więc wątpię, żeby każdy jeden miał #!$%@?ą baterię a w internetach mieli wszyscy nówki.

W sumie smartfony i tak trzeba co noc ladowac, bo co ci po 36 godzinach jak padnie w srodku dnia na miescie ;) (chyba ze
@loooz: To prawda, to nie jest normalne, jak siadam do settlersow to ledwo 4 godziny wytrzymuje, ale puenta jest taka, ze jak ktos nie zyluje telefonu, tylko potrzebuje go podstwowych rzeczy to g2 ma zajebista baterie. ( ͡º ͜ʖ͡º)

@GordonFreeman: Trzeba przytrzymac glosnosc w dol i power jednoczesnie do pikniecia aparatu, we wszystkich androidach tak samo.