Wpis z mikrobloga

Pora na kolejne #pokazzakupy z #aliexpress

1. Zegarek Shark - kupiony po promocji i na mega podjarce. Mam go już od kilku dobrych dni i ciągle staram się znaleźć jakiś defekt pod refund ale NIC kurde nie ma :D Brakuje mi w nim jakiegoś podświetlenia albo fosforyzujących wskazówek ale tak to wszystko śmiga aż miło. Małe tarcze działają, tak jak majfrend mówił.

2. #!$%@? RayBan - polaryzacja jest, wszystkie możliwe znaczki świadczące o oryginalności są, zawiasy chodzą dosyć ciężko ale są przynajmniej solidne. Nic tylko brać :)

3. Kabel audio 2 RCA do 2 RCA - po prostu polecam. Świetny zakup bo i jakość kabla idealna. Aż mnie nie dziwi że sprzedawca ma 100% pozytywny feedback ;]

4. Myszka - taka tam tania myszka. Działa jak powinna więc jestem z niej zadowolony i polecam.

5. Adapter bluetooth pod USB 4.0 - kupiłem 2 sztuki żebym mógł sobie na spokojnie grać na kompie na DS3 bezprzewodowo. Obie wtyczki działają idealnie. Oczywiście używam jednej wtyczki do jednego pada. Próbowałem podpiąć 2 pady do jednej wtyczki i się da ale drugi pad nie łapie już odległości ~10m. W każdym razie zasięg łapie nawet przez ściany pokojów.

6. Metalowa karta - jest gruba więc nie ma opcji jej złamać czy coś. Polecam

7. Klips do PS Eye - jak na zdjęciach. Polecam

8. Podkładki Razer Goliathus - kupiłem 2 sztuki, obie zostały zapakowane do jednego (bardzo pogniecionego) pudełka. Mi to ogólnie wisi bo same podkładki są świetne i warte polecenia.

9. Bransoletka - kobietka chciała to dostała. Jak na zdjęciach. Ładnie się prezentuje na ręce.

10. Nakładka wibracyjna - ktoś tutaj kupił już coś takiego a że sam nie mam i tanie to jest to i sam zamówiłem. Cóż... W ręce fajnie wibruje ale po założeniu fajerwerków nie ma. Bez rewelacji.

Jest tu kilka rzeczy o które miałem was wołać tak więc krzyczę: @Yutor @znikajacypunkt @Nirguna @tranc

W razie pytań pytać. Czekam jeszcze na następujące przedmioty (pisać gdybym miał wołać):

pasek

obiektywy

pierścień lotr

sj4000 wifi + drągal + uchwyt samochodowy

statyw

kolejna bransoletka

okulary na jazdę nocą

gatki modal calvina

gatki hilfigera + gatki calvina

oculus dla ubogich

mikro słuchaweczka

butt plug dla mojego s4

Wiele z tych rzeczy zamawiałem 19.08 ale utknęły w Pekinie a jak wiadomo mają tam ładny burdel :(
  • 34
  • Odpowiedz
zegarek Sharka świetnie wygląda, jeśli faktycznie sprawuje się tak jak mówisz, to ciekawy zakup i nie wie czy sam się nie skuszę
  • Odpowiedz
@kamieniarz: te gatki tommiego to totalna tandeta, jedynie dobrze wykonany jest tylko napis na przodzie.

CK mam już ponad 3 lata i nadal dają radę, niezauważalnie gorsze od oryginałów. Trochę czasu minęło, więc teraz jakość może być gorsza.
  • Odpowiedz
@kamieniarz: Podpinasz telefon przez BT do kompa i kopiujesz jakiś plik, np mp3 i jakiś filmik ~150 mb dla porównania. i Tak w obie strony. Oczywiście jeśli w telefonie masz BT 4.0 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz