Wpis z mikrobloga

Wstałem 6.10 aby być jednym z pierwszych na przegląd #samochody w #belgia, ogarnąłem się, wsiadam do auta, jest szarówa, więc sprawdzam czy mam światła patrząc na auto przed moim na parkingu, świecą, moge śmiało jechać, reszta jest ok. Na miejscu byłem 3. więc jeszcze raz w kolejce zeknąłem czy światła są już wychodząc z auta, były. Moja kolej, technik bierze auto i co? Brak prawego światła (ʘʘ) do tego podświetlenie tablicy nie działa, cofnęli mnie, uprzednio inkasując €40... A i jeszcze wykryli różnicę 30% w skuteczności przednich hamulców, co spowodowane jest naprawą w serwisie sprzed 2 tygodni, gdzie musieli rozebrać jeden zacisk, po złożeniu klocki już tak dobrze nie były spasowane, co osłabiło jedno koło. Przed chwilą pod domem naprawiłem podświetlenie tablicy, okazało się, że tylko żarówki się odpięły, podłączyłem, chcę zamknąć klapę a tu wał, zamek elektroniczny chyba dostał wody bo utknął w pozycji open, na stałe, zwara jest i tyle z zamknięcia klapy, już wcześniej się potrafiła sama otworzyć w mokre dni, podobno norma w tym modelu... Może mu przejdzie niedługo, tymczasem o 9 otwierają pierwszy sklep gdzie mogę kupić żarówki H7. #tyleprzegrac
  • 3