Wpis z mikrobloga

Mirki ale smutłem i #!$%@?łem się jednocześnie. Wczoraj złożyłem dawno już oczekiwanego kompa. Istna bestia. Po złożeniu okazało się, że płyta główna jaką mi wysłali nie supportuje kości 16gb ram >.> A powinna...

Teraz mam do Was pytanie, mędrcy internetów; reklamowaliście coś z karen.pl na allegro? Ile trwa procedura? Mogę liczyć na bezproblemową wymianę sprzętu czy będę się musiał o to walczyć niczym lew?

#gorzkiezale #kiciochpyta
  • 14
@IIIIIIIlllllIII: Nigdy tam nic nie reklamowałem, ale wiem że jak kupiłeś coś na allegro i masz zamiar to tam reklamować to inaczej to wygląda niż jakbyś reklamował np. w sklepie internetowym. Przeważnie sklepom/sprzedawcom zależy na dobrej opinii sklepu, a na allegro negatywnych komentarzy nie wyedytują. Reklamuj, dokumentuj sobie, jak coś to machniesz wpis o zainstniałej sytuacji i to napewno ich zmobilizuje do działania. Powodzenia!
@IIIIIIIlllllIII: to zalezy, jesli w specyfikacji na stronie sklepu jest info ze plyta wspiera takie kosci to oczywiscie niezgodnosc towaru z umowa - jesli nie ma to po wypakowaniu i zamontowaniu mysle ze nikt Ci tego nie wymieni.
@IIIIIIIlllllIII: Moze potrzebna jest aktualizacja biosu? Nie wiem jak z ramem, ale niedawno kupowalem i5 3470k a mam dosyc stara plyte glowna - na stronie producenta info ze ten model wspiera, a jednak komputer nie wstawal po wymianie. Okazalo sie, ze trzeba bylo zrobic aktualizacje biosu i od tamtej pory dziala.
@Triplesix: Dokładnie o tym pomyślałem jak okazało się ze bios wstaje z kością 2gb. Ściągnąłem najnowszy bios 3.8 (miałem 3.6) ale to nic nie dało.

Czekam teraz na wiadomość od sklepu, zobaczymy co napiszą. Jak kogoś interesuje to mogę zawołać.