Wpis z mikrobloga

@Lookazz: Ale przecież źli homoseksualiści zmieniają przykładowych heteroseksualnych mężczyzn w uprawiających seks z każdym i wszędzie, a najwięcej w miejscach publicznych tak, aby wszyscy widzieli jak oni się obnoszą się ze swoją orientajcą, pedałów swoją wszechobecną homopropagandą, której częścią są właśnie małżeństwa dla nich ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
której częścią są właśnie małżeństwa dla nich


@Crusier: LET THE SHITSTORM BEGIN! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Małżeństwo to nazwa własna tylko i wyłącznie związku mężczyzny i kobiety zawartego w trakcie uroczystości ślubu.

Po co nazywać małżeństwem związek dwóch osób jednej płci? Dla shitstormu? (Tak - chodzi mi tylko o nazwę)
  • Odpowiedz
@jack-lumberjack:

no właśnie nie, bo opierające się na zupełnie błędnych pzesłankach.


Dlaczego? Jakaś religia zakazuje małżeństw (nie wchodzimy w językoznawstwo, tylko chodzi o aspekt prawny) homoseksualnych. Przedstawiciele tej religii wywierają nacisk na społeczeństwo, rząd, by zakaz małżeństw (związków partnerskich z fujarami) był podtrzymany.

Autor przesłania uważa, że religia i przekonania z niej wynikające są prywatną sprawą każdego człowieka i nie powinny decydować o tym, co inne osoby mogą lub nie mogą
  • Odpowiedz
Jakaś religia zakazuje małżeństw (nie wchodzimy w językoznawstwo, tylko chodzi o aspekt prawny) homoseksualnych.


@grzegorz-zielinski: i znowu błąd. Religia nie zakazuje małżeństw homoseksualnych, bo według religii katolickiej nie ma czegoś takiego jak "małżeństwo homoseksualne". Zarówno w sferze prawnej jak i językowej. Tak jak napisałem wcześniej nazwa "małżeństwo" jest zarezerwowana dla związku mężczyzny i kobiety.

I żeby było jasne - ja jestem za pełną wolnością. Jak ktoś chce to niech sobie nawet
  • Odpowiedz
@jack-lumberjack:

Religia nie zakazuje małżeństw homoseksualnych, bo według religii katolickiej nie ma czegoś takiego jak "małżeństwo homoseksualne"


Wyjątek potwierdza regułę, a więc małżeństwa (związki partnerskie z fujarą) homoseksualne są dozwolone w religii (domyślnie chrześcijaństwie), a przynajmniej nie ma na ten temat żadnego zdania... oh wait. Chyba jednak tak nie jest, tylko jest olbrzymi opór.

http://www.timschraeder.com/wp-content/uploads/2009/08/god-hates-fags.jpg

Religia zakazuje wszelkich związków niemałżeńskich (nie tylko homo), motywując to grzechem. To jest ten system wartości,
  • Odpowiedz
Co ma wspólnego to co kto robi w łóżku z systemem wartości i tym, że konieczne jest, by go zachować?


@grzegorz-zielinski: powtarzam (tym razem dosadnie), w dupie mam co kto robi w łóżku.

, tym bardziej, że już dawno nie chce się mówić o małżeństwach, a związkach partnerskich, także ten argument odpada na starcie


@grzegorz-zielinski: więc mówmy o związkach partnerskich (w tym związkach homoseksualnych), a nie z uporem maniaka (i
  • Odpowiedz
@jack-lumberjack:

więc mówmy o związkach partnerskich (w tym związkach homoseksualnych), a nie z uporem maniaka (i godnym lepszej sprawy) o małżeństwach.


Cały czas jest o tym mowa, ciesze się, że w końcu dotarłeś.

Co ateistów interesuje czego zakazuje jakakolwiek religia? (Chyba, że masz na myśli praktykujących katolików będących homoseksualistami chcącymi przystąpić do sakramentu ślubu uświęcającego związek homoseksualny).


Zaraz, zaraz. Najpierw włączasz wszystkich w krąg kultury zachodniej, a więc ujednolicasz, że zdanie
  • Odpowiedz
Będę walczył do końca zycia o wolność innych.


@artpop: Ja również.

Bedę również walczył o nazywanie rzeczy po imieniu. Małżeństwo - małżeństwem, związek partnerski - związkiem partnerskim, różę - różą, gówno - gównem.
  • Odpowiedz