Wpis z mikrobloga

@Kichachi: SW to najbardziej typowy fantasy z wymienionych przez mnie. Ma ogromną regrywalność (do wyboru 2 podstawki, każda zawiera różne talie), w razie nudy można za 30zł dokupić nową talię, ale i tak by dobrze ograć jedną frakcję trzeba sporo czasu poświęcić
@Kichachi: niedawno kupilem space hulk: death angel. udalo mi sie ja dostac na ebayu za niecale 50 zl w swietnym stanie. Gra sie wysmienicie, w kooperacji, 1-6 graczy. Gra wydaje sie byc troche skomplikowana na poczatku, troche jest tez trudna ale za to zabawa jest przednia.
@Kichachi: O munchkinie można mówić wiele, ale na pewno nie jest dziecinny :P waleczne piksele też wporzo - zapewniają niezliczona ilość rozrywki, do 50pln będzie jeszcze dobble oraz zombiaki.

PS na ilu graczy to ma być?
@Kichachi: Fasolki (wiem, też dziecinnie wyglądają, ale to świetna gra jest). Z imprezówek jungle speed, time's up, czarne historie. Do rozważenia polecam Sabotażystę i genialną grę za 15zł - List Miłosny. Na 2 osoby - Waleczne Piksele, Zombiaki, Summoner Wars.
@Niedzwiedz87: najlepiej od 2, ale od 3 tez ujdzie. Najczesciej bedzie jednak 4.

@Piter128: sabotażyste juz gralem i calkiem mi sie spodobalo, ale jeden z kumpli juz niestety(lub stety) ja ma.

Wielu z was munchkina poleca, wiec to cos musi znaczyc xD Jeszcze zibacze jakis filmik z przykładowej rozgrywki co by decyzje utwierdzic.
@Kichachi: Nie zależnie od wersji celem gry jest osiągnięcie 10 poziomu poprzez walkę z potworami które pojawiają sie w kartach, wygrywa pierwszy który taki poziom osiągnie. Swoja postać uzbrajamy w różne przedmioty, zmieniamy swoje rasy i klasy etc by być jak najmocniejszym.

Mozna prosić innych graczy o pomoc w walce, ale oczywiscie nie za darmo :P inni gracze równie dobrze moga przeszkadzać w walce ("wygrywasz z tym potworem o 2? No