Wpis z mikrobloga

Nie ma to jak pobić swój rekord XP w 6 minut! I skasować Deathstara z full HP w Chaffee. I jakże miła odmiana po kompletnie #!$%@? dniu jak do tej pory.

Kurde, 27 xp więcej i miałbym wyższy rekord XP niż Circon ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ale jest wyższy niż QB ( ͡° ͜ʖ ͡°) I Foch ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Powtórka: http://replays.quickybaby.com/result.php?id=42937#personal

#bojowkachaffee #wot
źródło: comment_e5sUpz42JYIytC257Yic9E3p1icpdn0Z.jpg
  • 12
@t3m4: Właśnie też się zdziwiłem że tak mało. Widziałem bitwy w Chaffee które kończyły się na 30k wn8 :D

@layne90: No, tyle nie trzeba na Asa :DD Ale wystarczy spojrzeć na topowe replaya na np. stronie QB, niemal wszystko to Chaffee z wynikami po 2700 bazowego XP :D
@Eau-Rouge: mój walnięty brachol (unica, 2700 wn8 aktualnie) ma na czafce rekord expa właśnie, 3181 xp :D i pomyśleć że niedługo się skończy dzikowanie szafką i nie trafi już nawet wyżej niż na ósme tiery!
@kubakabana: No przeca powtórkę wrzuciłem na stronę QB. Foch i Circon chyba nie robią żadnych filmików z powtórkami fanów :P Jinglesowi wysłałem ale przy ilości maila jakie on dostaje to szansa że w ogóle to zobaczy pewnie jest niewiele większa niż trafienie 6 na loterii.