Wpis z mikrobloga

@Floyt: a to nie trzeba być gejem, żeby dresy Cię zaczepiły i przez 20 minut powtarzały "chcesz w ryj?!", gdzie potem jeden z nich stwierdza "chodźmy już". Chyba, że jesteś zniewieściały lub ubierasz się na różowo, albo masz naklejkę JESTEM GEJEM.
  • Odpowiedz
@maciejbo1: On nie jest gejem, tylko heterykiem ktory pisze populistyczne posty zeby oczerniac gejów, co juz nie raz gejowska brac na wykopie pokazała. @JessePinkman: Powiedziałem jasno - chcesz się lać - daje adres, i idziemy, tylko na solo, bez kumpli. Zawsze koniec rozmowy. I END z ich strony.
  • Odpowiedz
@Writer: Gdy ktoś dobija do ciebie z tekstem stricte "#!$%@? ci pedale" i jest to w miare jasne... nie ma co udwac ze jest inaczej. Notabene maja lepszy gejradar ode mnie. Bo wielu moich ludzi mi mowi ze by mnie nie poznali.
  • Odpowiedz
@Floyt: Im bardziej prymitywni kolesie tym mają lepszy gejoradar i tym bardziej nienawidzą gejów. To chyba jakoś związane z jakimiś stadnymi instynktami niezmodyfikowanymi przez kulturę. W każdym razie im więcej przeczytałeś książek i im więcej obracałeś się w środowisku normalnych ludzi tym gorzej rozróżniasz geja od normalnego człowieka. W skrajnych przypadkach ta różnica w ogóle zanika
  • Odpowiedz