Wpis z mikrobloga

@lamiesobie: Zgadzam się. #samiecalfa wrzucasz #pokazmorde , ludzie Ci piszą obiektywną opinie : ciuchy wyglądają na za duże przez co wydajesz się szczypiorem - ty jednak wszystkim tłumaczysz, że ich opinia jest błędna : "spodnie pasuja" , "71 kg same mięśnie" i mój ulubiony " co się z pielęgniarką odstawiało to moje - kto wie czy ja jakiś dzieci nie mam". Masz ty łeb ? na siłę nikomu nie wmówisz i
na siłę nikomu nie wmówisz i nie wytłumaczysz, że jednak jesteś fajny


@slayboos: Trochę żyję już na tym świecie i prawdziwe poczucie własnej wartości bierze się z wnętrza siebie, a nie z opinii ludzi dookoła. Na palcach dwóch rąk mógłbym policzyć osoby, których krytyka coś dla mnie znaczy i z której staram się wyciągnąć jakieś lekcje. Niestety w dobie wszechobcecnego lansu i gry pozorów wiele osób nigdy nie dojdzie do takich
naśmiewacie się z jego wyglądu że mu nick nie pasuje itd. a przecież żeby być samcem alfa nie trzeba mieć wyglądu super bohatera i wagi 120kg, wystarczy być odpowiednio agresywnym, pewnym siebie itp. a po jego zachowaniu można wysnuć wniosek że faktycznie niezły z niego cwaniak skoro wrzuca już drugie tak przeciętne foto :D