Wpis z mikrobloga

@Nie_umre_za_ciebie: Też tak miałem, spadłem z 3,3k. teraz 2,8 i rośnie łatwo :)

Wiele zależy od podejścia, jak masz tak że: aa teraz napewno wygram pickne jakiegoś carry bo poprzednia gra to byłą porażka, wycarruje w 15min. albo na odwrót, w poprzedniej nawet pół warda nie stało na mapie, będę supportował.

nie myśl co było,tylko wczuj się na maxa w gre, zobacz co inni pickneli, staraj się pickować ostatni wyobrażaj sobie na bierząco jak będą wygladac linie, gdzie przeciwnik pójdzie, gdzie ty, czy tam gdzie pojdziesz nie bedziesz miał za ciezko danym hero, itd. no i przedewszystkim kultura gry. jak zaczniesz obwiniać innych i zaczniecie spamować na czacie zamiast grać to macie instant loose. najlepiej nic nie pisać, a jak ktoś flejmuje cie to mute albo nie zawracaj
  • Odpowiedz
@Techies: @Nie_umre_za_ciebie:

Od siebie jeszcze dodam jeszcze, ze zwracaj uwage czym mozesz skontrowac przeciwnika. Ma duzo armora? Desolator/assault/medalion. 4x spell nukerzy? Linken, bkb, pipe. Czysty physical dmg? Assault, shiva. Zlozyl motylka? No to czas na mkb.

U mnie sie to w miare dobrze sprawdza. z 3,1 podskyczylem do 3,7. Niby banalne zasady (papier-kamien-nozyce), ale mnostwo ludzi o tym zapomina.

Chociaz niestety zdarzaja sie sytuacje, gdzie w przeciwnym teamie
  • Odpowiedz