Wpis z mikrobloga

@Prorok56: Orientacja seksualna nie jest chorobą psychiczną. Zapraszam do douczenia się na temat seksuologii człowieka. I nie wiem jaki w tym wstyd, ja jestem z tego zadowolony.
  • Odpowiedz
I nie wiem jaki w tym wstyd, ja jestem z tego zadowolony.


@artpop: Dalej to sobie wmawiaj.

Nie potrzeba mi douczania. Orientacja seksualna jest tylko jedna. Każda inna to coś nienaturalnego i zboczenie.
  • Odpowiedz
@Prorok56: Co mam sobie wmawiać? Że cieszę się, że mogę poznać seksualność dwóch płci? To w mojej opinii plus. I ponownie zapraszam do nauki a nie powielania bzdur. Nie ma tylko jednej orientacji seksualnej.
  • Odpowiedz
@artpop: Ty za to powielasz nieprawdziwą propagandę. Normalnym nie jest potrzebne poznawanie seksualności tej samej płci. No chyba że lubisz w pupę to zboczenie jak już napisałem. I nie wciskaj swojej chorej propagandy.
  • Odpowiedz
@Prorok56: Jaką propagandę? To

fakt naukowy. I nie wiem co seks analny ma tutaj z tym wspolnego, nie każdy go uprawia, a uprawiają go i osoby hetero, i homo. Podobnie z seksem oralnym.
  • Odpowiedz
@artpop: Jaki fakt naukowy? Nie przekonuję mnie nauka homopropagandowa.

Nie porównuj seksu oralnego kobiety i mężczyzny do seksu dwóch facetów to coś obrzydliwego i nienormalnego.

Widzę na wszystko znajdziesz argumenty ładnie masz wyprany mózg. Skoro homo jest tak naturalne to czemu nie mogą rodzić dzieci ze swoich związków(i nie mówię tu o surygatcę czy invitro bo jak wiem jest to też nienaturalne i niemoralne).
  • Odpowiedz
@Prorok56: #ziew Tak, to fakt naukowy. Homoseksualizm, heteroseksualizm jak i biseksualizm to orientacje seksualne, a nie żadne zboczenia. To jest fakt naukowy. Osoby homoseksualne nie są bezpłodne.
  • Odpowiedz
@artpop: To żaden fakt naukowy. Nie mówię że są bezpłodne, ale niestety nie mogą się rozmnażać co za tym idzie podtrzymywać ciągłości gatunku więc to nienormalne. Wiadomo że nauka w tych czasach nic nie znaczy. Każdy może opublikować swoje "badania naukowe". I skończ tą swoją propagandę bo nie mam ochoty tego słuchać.

Chcecie to róbcie co chcecie, ale nie narzucajcie swoich poglądów innym i nie wmawiajcie im że to coś
  • Odpowiedz