Wpis z mikrobloga

#polityka #bekazpodludzi #4konserwy #neuropa

@dzordzyk jednak normalnym człowiekiem nie jest. Według niego szkoła wyższa to coś, co można "wymodelować" i oczywiście model zakłada, że uczy się tam tylko tego, co on uznaje za sensowne. Bo przecież od zawsze poziom kształcenia wyższego budowało się przez selektywność, a nie przez dawanie ludziom informacji i wiedzy ze wszystkich nurtów i pozwalania im wybierać po ocenie. Nie, @dzordzyk zna jedną jedyną prawdę objawioną i taka ma być nauczana na uczelniach.

Jak bardzo żałosne jest, że ktoś daje plusy wypowiedzi, którą bez kozery można nazwać himalajami hipokryzji.

PS: oryginał jakby coś: http://www.wykop.pl/wpis/9353016/korwin-jednak-normalnym-czlowiekiem-nie-jest-wedlu/
  • 6
  • Odpowiedz
@Velati: Jeszcze lepszy jest ten drugi dla którego, jeśli czegoś nie ma na wikipedii - to nie istnieje.

Jakieś 70% rzeczy, których uczyłem się na studiach nie ma swoich haseł na wikipedii, ale co ja tam wiem.
  • Odpowiedz
@genOszust: Nie - to wy zaoraliście zarzucając Korwinowi coś co sami popieracie, a jestem całkowitym przeciwieństwem poglądów Korwina.

Czekam, aż zaczniecie go besztać, że:

- Jest
  • Odpowiedz