Wpis z mikrobloga

KMać! Lemingi bezodstępowe....

Codziennie kiedy tamtędy jeżdżę to takich widzę, nierzadko zdarza się, że i mnie siądzie taki na zderzaku - na "zegarku" 100kmh a koleś jedzie nie dalej jak 3 - 5 metrów ode mnie - wystarczyłoby lekko tylko nacisnąć hamulec i siedzi mi w zderzaku.


http://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,korek-na-trasie-siekierkowskiej-kolizja-trzech-samochodow,141331.html

#firstworldproblems #ruchdrogowy #bezpieczenstwo #motoryzacja
x.....r - KMać! Lemingi bezodstępowe....

Codziennie kiedy tamtędy jeżdżę to takich w...

źródło: comment_YhticJnrbGp0Lk3gnioFVZIugXXv2kJU.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@xSQr: co zaś się tyczy samego zdarzenia - przyjedzie takie prącie jedno z drugim ze swojego wypochwowa, gdzie odstęp między dwoma samochodami jest mniejszy niż 100 metrów tylko gdy zajeżdżają pod remizę albo lokalną Biedrę i oto efekty. Gorsze to niż kapelusznik, bo są przekonani o swojej mocy i doświadczeniu - błąd. Warszawa to strasznie ciulowe miasto do poruszania się samochodem, jeśli dodać do tego masę zmotoryzowanych kupek mięsnych, o
  • Odpowiedz
@GOTOVE: Jeżdżę tamtędy codziennie - i zawsze staram się zachowywać odstęp co najmniej równy połowie prędkości - w metrach (50 - 60 metrów) - to daje mi bezpieczny margines i nie raz dzięki temu nie ryzykowałem kiedy jakiś kretyn próbował z lewego skrajnego przeskoczyć na prawy (http://goo.gl/03XuY5) do zjazdu na Wał Miedzeszyński. Tak dzieje się tam bez przerwy.

Przegrałby zakład ten, kto postawiłby na to, że w tygodniu nie
  • Odpowiedz
KMać! Lemingi bezodstępowe....


Codziennie kiedy tamtędy jeżdżę to takich widzę, nierzadko zdarza się, że i mnie siądzie taki na zderzaku - na "zegarku" 100kmh a koleś jedzie nie dalej jak 3 - 5 metrów ode mnie - wystarczyłoby lekko tylko nacisnąć hamulec i siedzi mi w zderzaku.

@xSQr: Zjazd na Puławy, to jest swoisty trójkąt bermudzki na praskich ulicach. Dwa razy byłem świadkiem jak z pasa do jazdy na Wał
  • Odpowiedz
@xSQr: Zjazd na Puławy, to jest swoisty trójkąt bermudzki na praskich ulicach. Dwa razy byłem świadkiem jak z pasa do jazdy na Wał Miedzeszyński w stronę centrum ludzie uciekali na Terespol, 2 razy widziałem jak się im nie udawało i walili w barierę ochronną. Sądzę że w tym miejscu powinni dać jakąś info wcześniej ,bo to co tam się dzieje jest nie do ogarnięcia.


@hypation: To, że znaki
  • Odpowiedz