Wpis z mikrobloga

Po szczęliwym trzecim meczu o wszystko z Wenezuelą mamy jeszcze tereotyczne szanse na wyjście z grupy, ale na tym etapie nie ma już słabych drużyn. Musi dopisać pogoda i przede wszystkim Argentyna musi przegrać reszte meczy, żeby mieć chociaż 2% szans na awans dalej.

A nie sorry. #!$%@?ło mi się, w siatke nie ma tych problemów bo #!$%@? wszystkich 3:0 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#siatkowka #bekazreprezentacjipolskiwpilcenoznej
  • 35
  • Odpowiedz
MŚ 2006, wtedy przez 7 meczów pod rząd nie straciliśmy seta, potem z Rosją przegraliśmy 2 pierwsze, ale mimo tego wygraliśmy mecz. Potem z Serbią znów 3:0 i półfinał z Bułarią 3:1, finał z Brazylią 0:3.
  • Odpowiedz
@jezus_cameltoe: pamiętam mecz finałowy, nasi to się trzęśli ze zdenerwowania i pierwszy set wysoko przegrali. pod koniec drugiego dopiero się obudzi ale wtedy było już za późno, no szkoda. tym razem jest doświadczona drużyna
  • Odpowiedz
@Detal: to jakoś inne mistrzostwa mogą być normalnie transmitowane ? Moja wina że polsat od razu taką cenę powiedział że tvp nawet nie chciało więcej rozmawiać o transmisji. Tylko teraz kibice muszą za to płacić
  • Odpowiedz
@Detal: bo reprezentacja i cały pzps nie jest utrzymywany z pieniędzy polsatu tylko podatników. I jeżeli ludzie utrzymują tą reprezentacje mogliby mieć możliwość obejrzenia ich meczy bez dodatkowych kosztów
  • Odpowiedz
@JoeCopper: Ale to nie reprezentacja i pzps transmituje mistrzostwa, tylko prywatna stacja. Dlaczego masz pretensje do Polsatu o to, że umożliwili odpłatne oglądanie mistrzostw, a nie do TVP, że olała sprawę? Dlaczego nie masz pretensji do pzps, że tak to zorganizował, skoro on organizuje? Dlaczego polsat ma coś Tobie dawać za darmo?
  • Odpowiedz
@Mave: a co miało zrobić TVP jak polsat tak wygórował cenę, a później stwierdził że nie opłaca się transmisja. Jak dla mnie oglądanie meczy reprezentacji powinno być przywilejem dla każdego. W innym wypadku polsat powinien opłacać całą drużynę razem ze związkiem wtedy miałby pełne prawo do transmitowania ich meczy w jaki sposób chcą.
  • Odpowiedz
@JoeCopper: Rozumiem, że tak samo oburzysz się, gdy zechcesz obejrzeć mecz na żywo na stadionie, a tam niespodzianka- trzeba kupić bilet. Jak to, przecież to powinien być przywilej dla każdego, otwarta hala, bo gra reprezentacja. No nie?
  • Odpowiedz
@gadatliwy_mirek: po ostatnim komentarzu już się domyślałem że dyskusja z tobą mija się z celem tym komentarzem tylko mnie w tym utwierdziłeś

@Mave: stadion jak najbardziej rozumiem to są koszty utrzymania stadionu opłacenie policji itd. Ale czy polsat opłaca to wszystko czy tylko zajmuję się reklamą i transmisjami a o porządek dba ktoś inny? do tej pory każde mistrzostwa można było transmitować normalnie a tych akurat się nie
  • Odpowiedz
@JoeCopper: Według Ciebie transmisja takiego wydarzenia (kamery, kilometry kabli, materiały, dziennikarze, transmisja za granicę itp.) nie generuje kosztów? Dlaczego polsat miałby to robić za darmo?
  • Odpowiedz
@Mave: nie mam takich wyliczeń jedynie wiem że do tej pory można było transmitować to normalnie. Wiem że pewnie bardziej opłaca się polsatowi transmisja w ten sposób, szkoda tylko że przez podbicie ceny przy negocjacjach uniemożliwili części Polaków obejrzenie meczy reprezentacji już nawet nie chodzi o mnie bo akurat ja mam w domu polsat cyfrowy od paru ładnych lat ale dla niektórych wydanie 100 zł na mecze wiąże się z
  • Odpowiedz