Wpis z mikrobloga

Jezu Mirasy, co się #!$%@?ło to nawet nie wiem. Spotkałem się z loszką, której wieki nie widziałem, parę dni temu (takie 6,5/10) i jak zwykle gadka szmatka co i kto robi w życiu i dlaczego. To się oczywiście nachwaliłem, że IT, #programujo, 15k na tydzień i te sprawy... Dzisiaj dostałem od niej wiadomość na twarzoksiążce:

Cześć @Sarpens


mówiłeś ostatnio, że potrafisz kilka rzeczy naprawić w komputerach, więc pomyślałam, że może akurat u mnie też będziesz umiał pomóc. Wiesz, takie mini-wyzwanie dla bohatera (...)

myślę sobie, że to koniec, bo kurdelebele znowu dostanę informację o jakimś programie o ikonce widelca, o którym pierwszy raz słyszę, a na jakimś rzęchu zapchanym toolbarami pamiętającymi ubiegły wiek nie chce się odpalić. Czytam więc dalej z niepokojem:


poszukuję sterownika do kamerki wbudowanej w komputer Asus, bo obraz mam, ale jest do góry nogami obrócony. I sama nie potrafię znaleźć żadnego sterownika, bo nic mi te numerki z wyszukiwarki nie mówią.


Główne informacje to takie:


- Asus K52J


- Windows 7, 32 bit


- kamerka (identyfikator sprzętu)


USB\VID13D3&PID5130&REV1211&MI00


USB\VID13D3&PID5130&MI_00


Mógłbyś znaleźć jakiegoś jednego linka z tym pasującym sterownikiem i mi go przysłać?


Próbowałam już różnych (nieinwazyjnych) sposobów z różnych poradników ale nic nie działa


Informatyk z Help Desku (vel. ja) płakał jak czytał opis. W gardle ścisnęło i człowiek z dumą chciał pomóc damie w takiej potrzebie! Jako #wygryw motzno pomogłem w przeciągu pięciu minut przesyłając po prostu bezpośredni link do odpowiednich sterowników. Wiadomość drukuje i ląduje na honorowej ścianie z różnymi pierdołami.

Jeżeli każdy tak opisywałby swoje problemy ze sprzętem to świat byłby lepszy, głód by zniknął, a Polska stałaby się prawicowym krajem.

#coolstory #helpdesk
  • 23
  • Odpowiedz