Wpis z mikrobloga

Mam bekę z wykopków którzy cały czas wypominają zbrodnie na Wołyniu i teraz mówią że mamy im nie pomagać i ogólnie #!$%@?ć ich niech giną. To już jest odległa przeszłość. Ludzie mamy 2014 rok.

#ukraina
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Elbrus: Bo to ruskie nakręciły nas przeciwko Ukrainie - burdel w sieci urządzili, ale widać, że ewidentnie się kończy. Albo ktoś przyblokował dostęp albo jeszcze nie dotarły nowe instrukcje, tudzież środki zostały na nich wyczerpane.
  • Odpowiedz
@Elbrus: ja się z Tobą zgadzam, warto pamiętać o historii, ale patrzenie na dzisiejsze interesy przez pryzmat tego co było kilkadziesiąt lat temu nie ma według mnie sensu. Jakkolwiek przykro by to brzmiało, polityka to biznes, nie ma miejsca na sentymenty.
  • Odpowiedz
@internetowyjanusz: Dokładnie - w końcu historie dziadków (czy stosy dokumentów, co kto woli) o palonych wioskach i stosach trupów skonfrontowane z wypowiedziami niektórych ukraińskich łgarzy z serii "żadnego mordu nie było, a poza tym to i tak była nasza ziemia" to faktycznie za mało, by mieć wątpliwości...

Co ci propagandziści to ja nawet nie.
  • Odpowiedz
Powiem tyle, mam przodków którzy mieszkali na terenie Ukrainy, to jest kozackie korzenie. Czy lubię Ukrainców? Nie. Czemu? Bo gloryfikują osobistości dzięki którym na tamtejszych terenach mordowano niewinnych ludzi, i cieszą się z tego bo ,,czysty naród ukrainski".
  • Odpowiedz