Wpis z mikrobloga

@ziomekg: @Sudokuu: w faq mieli napisane o członkostwie coś

"I like your group and want to become a member!

We are always looking for new members to grow this thing up! Contact us using the contact page!

"

aż do nich naskrobie i się spytam co członkostwo daje.
  • Odpowiedz
@Sudokuu: ryzyko duże bo bedzie pompa a zaraz spory dump i jeśli nie uda się po ogłoszeniu kupić w rozsądnych cenach to lepiej odczekać chwilę na korektę. W ostatniej pompie się tylko przyglądałem ale były mirki co mówili że udało się im zarobić.
  • Odpowiedz
@Sudokuu: piramida frajerstwa :D ja kupuje od ciebie potem sprzedaje @ziomekg owi, następnie on sprzedaje komuś innemu i największym frajerem jest ten, kto nie będzie już umiał sprzedać, bo nikt nie będzie chciał od niego kupić za wyższą cene :D jakby na to popatrzeć to wszystkie giełdy i forexy są zbudowane na schemacie piramidy finansowej.

Ale jeśli wiesz ze np chcesz mieć 80% zysku, to pompa się zaczyna, kupujesz z ask,
  • Odpowiedz
@Sudokuu: tylko nie kombinuj i po kupnie ustaw odrazu sell order :D o tyle ile chcesz zarobić, bo jak będziesz przeciągał to wdupisz. już dużo razy tak wdupiłem a potem ciąłem straty.

http://fairpumps.net/recent/ jak widze na tej stronie to na 13 pomp od początku inicjatywy, tylko 3 pompy były w przedziale 100-200% wzrostu, reszta była powyżej. więc myśle że 80-100% jest bezpiecznym założeniem i na taki zysk będe liczył.
  • Odpowiedz
@maledorak: gdzie jest to głosowanie :D ?

Btw. można by zebrać się na IRCU 1,5h przed, ustalić na jakiego coina głosujemy, a później zbierać profity.

Niech poczują moc wykopu ! :D
  • Odpowiedz
  • 0
@wex009: głosowanie będzie na ircu, irc będzie na tej stronie co podalem na początku, otworzą go o 22:30.

Trochę ten plan może się rypnac, bo po głosowaniu przez ludzi, którzy wylosuja kilka walut, bot wylosuje tą która będzie pompowana z tych wylosowanych przez nas
  • Odpowiedz