Wpis z mikrobloga

Mirki potrzebuję rady. W BTC jestem dupa, ale potrzebuję w tej walucie równowartość ok. 100 zł. Czy jedyną możliwością bezpiecznego zakupu są giełdy takie jak Bitcurex? I czy jeśli tam uda mi się kupić BTC to ile trwa ich przelanie do mojego portfela i czy jest od tego jakaś prowizja?

#bitcoin #kryptowaluty #btc #pytanie #noob
  • 14
  • Odpowiedz
@netes: Możesz próbować wymiany z mirkami (nie pamiętam którymi). Giełdy bezpieczne, ale musisz założyć konto itp. Na bitmarket.pl masz ekspresowe wpłaty (opłaty sprawdzisz na stronie); przy wypłacie BTC prowizja jest jakaś śmieszna i wynosi kilkadziesiąt groszy max.
  • Odpowiedz
@sorek: @Hiera: Nikt nie buldupi (a przynajmniej nie ja) po prostu odradzam. Podejście do klienta gorsze niż US u mnie w mieście. Na tickety odpowiadają tygodniami, włamów było już kilka, za zmiany się zabrali dopiero jak konkurencja im zaczęła zabierać klientów mimo że ludzie prosili już od dawna choćby o 2FA.
  • Odpowiedz
@netes: na bitmarket.pl masz superszybkie transakcje, prowizje są małe ale są 0.x procenta zazwyczaj. Możesz ewentualnie kupić od mirków na wykopie ale czasem kradno ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Powstaniec: Szybkie wypłaty mi również nie były potrzebne, natomiast szybkie wpłaty już tak ;) Z tego co widzę, nadal ich nie ma na bitcurex. Na szybko zauważyłem też, że cała moja historia wpłat/wypłat/transakcji ze starej wersji poszła się walić. Do tego strasznie nieczytelny wykres, w wersji mobilnej nie da się przybliżyć (przez co ledwo widzę co wpisuję podczas logowania). Wolumen też przestaje być ich atutem.
  • Odpowiedz