Wpis z mikrobloga

@borntobewild: mam taki woreczek z materialu (nie wiem do czego mial sluzyc w oryginale), chowam klucze do srodka i owijam recepturka dwa razy - nie wydaja zadnego dzwieku
  • Odpowiedz
@borntobewild: mam 6kluczy i 3 breloczki na karabinczyku. jak idę biegać to odpinam wszystkie breloczki, zostawiam dwa klucze które są najbardziej potrzebne. wkladam to do najmniejszej kieszonki kolczanu prawilnosci i tyle. patent z gumka wydaje sie być skuteczny
  • Odpowiedz
@ratunkowa-plyta-chodnikowa: Tak też dziś zrobiłem ale to dosć niewygodne.

@Bastian: Nabyłem, jedzie do mnie ale jak ją oglądam to nie sądze żeby wszystkie moje klucze się zmieściły. Muszę włożyć tam przynajmniej 3 sztuki

@Szczurex16: Nie mam kuca :D

@woyteczek: Kołczan prawilności to nerka czy opaska na ramie ?:D

@Szarlejowiec: Jestem zacofany i mam zwykłe klucze w ilości 3 :P

@Kacc: Ja raz owijałem taśmą klejącą :D
  • Odpowiedz
@Kacc: @borntobewild: Być może to opakowanie po parasolce, ja mam takie po małej i przeważnie w to zawijam, a jak nie to zakładam słuchawki i nawet nie muszę się odzywać jak idzie jakaś grupka ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
a. większośc spodenek do biegania ma taką malutką kieszonkę na klucze od wewnątrz

b. nerka do biegania na biodro, wchodzi telefon i klucze

c. jak nie miałem powyższych do korzystałem ze sznurków w pasie spodenek, przeplatałem je przez kółko breloka i wkładałem od wewnątrz spodenek
  • Odpowiedz
@borntobewild: Zabieram ze sobą tylko jeden klucz od drzwi wejściowych (domofon mam na kod), a ten spokojnie wchodzi do wewnętrznej kieszonki spodenek. Jak zabierałem więcej to zawijałem w chusteczkę higieniczną (dodatkowy papier na trasie zawsze może się przydać :P ) żeby nie brzęczały.
  • Odpowiedz
@borntobewild: ja mam breloczek zbliżeniowy związany/zapleciony na stałe sznurowadłem z pojedynczym kluczem (dość sztywne połączenie). Nie ma bata, żeby brzęczało :)

Ogólnie polecam też poniższy wynalazek z AliExpress, który kosztuje 10-20 zł:

http://www.aliexpress.com/item/New-Fashion-Outdoor-Multifunction-Pockets-Elastic-Sports-Waist-Bag-for-Men-and-Women-Runners-Jogging-Cycling/1861269127.html

Podobne trochę do nerki, z tym że jest to pasek elastyczny, a więc nie lata (nawet ze smartfonem), ani nie ściska wnętrzności; jest płaski i nie widać spod koszulki. W zasadzie prawie nie czuć, że ma to się
  • Odpowiedz