Wpis z mikrobloga

#wybielacz #steam

ktoś z moich znajomych na steamie zapytał czy bym nie zrobił czegoś dla jego znajomego - jakaś rejestracja na stronie czy coś takiego (standardowe refflinki), no oke, 5 minut, co to dla mnie :v

no i się zaczeło

kierwa, spamował mi czat już któryś miesiąc o ten swój kanał na yt czy coś tam z #tf2 związanego, korciło mnie by go wywalić ze znajomych, no ale nie będę ch...m, coś tam mu zawsze odpisywałem

nastał ten dzień, znowu coś ode mnie chciał, tym razem coś od #civ5, i co? wywalił mnie ze znajomych :3

w końcu :3

pozdrawiam :3
RPG-7 - #wybielacz #steam



ktoś z moich znajomych na steamie zapytał czy bym nie zr...

źródło: comment_uMN2SbKCcWh3C70toX84Yh7MWymv9qPs.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@RPG-7: Ciebie ktoś chociaż usunał... Ja mimo ze steama mam juz dłuuuugo (sam nawet nie wiem ile, ale pamietam ze pierwsza gra jaka kupilem (na steam) to bylo cs:source jakos niedlugo po premierze) nie mam nawet 1 znajomego na liscie. :(
  • Odpowiedz
@RPG-7: moi znajomi nie kupuja gier bo szkoda kasy (zwlaszcza kurcze na przecenach, ostatnio wydalem ~6f na 3 gry - olbrzymie piniedze) a w multi gram, csa kupilem ale jakos tak mi nie podchodzi, wole napierdzielac w cody i l4d.
  • Odpowiedz
@RPG-7: i jestem do tego tak #!$%@? antyspoleczny ze jak kliknalem w tag to mi sie cisnienie podnioslo bo pomyslalem ze jeszcze bede musial z kims rozmawiac a #!$%@? gram to uslysze ze #!$%@? gram i bedzie mi przykro potem przez caly dzien.
  • Odpowiedz