Wpis z mikrobloga

@LuQa Czy wy potraficie zrobić coś więcej niż wstawiać zmanipulowane obrazki? Jasno od samego początku mówię, że komentarze obraźliwe, spam poza tematem i nietrzymanie się podstawowych zasad dyskusji będzie kasowany.

Żebractwo o poparcie w innych wpisach z powodu niepewnej pozycji co do swojego zdania jest naruszeniem podstawowych zasad dyskusji i natychmiast ją kończy. Eot.
  • Odpowiedz
zmanipulowane obrazki? Jasno od samego początku mówię, że komentarze obraźliwe, spam poza tematem i nietrzymanie się podstawowych zasad dyskusji będzie kasowany.


@Aleksander_Newski: albo całe wątki gdy zorientujesz sie że zostałeś zaorany, zresztą ten tez usuń bo "Komentarz usunięty przez autora wpisu" zaraz pod bulem dupy o usuwanie wpisów wygląda bardzo wymownie.
  • Odpowiedz
@tulonr1: Nie. Jasno i od samego początku mówię, jakie komentarze będę kasował. Jeśli ktoś chce u mnie pisać powinien się przyzwyczaić do braku wyzwisk, manipulacji, czy utrzymywania komentarzy w rygorze dyskusji. Jeśli tego nie robi, a potem płacze po kątach, że skasowałem jego komentarz. To już nie moja wina.
  • Odpowiedz