Wpis z mikrobloga

  • 6
Ja #!$%@?, czo wlasnie uslyszalem xd

Mieszkam na stancji w kamienicy otoczony mniejsza i wieksza #patologia i wlasnie (1:40) slysze jakies krzyki na klatce. Podszedlem do drzwi i #!$%@? o co chodzi i slysze karyne z dolu lekko #!$%@? glosem 'yy dzien dobry chcialam zglosic ze moj konkubent nie chce mnie wpuscic do mieszkania i prosze zeby ktos przyjechal na interwencje'.

Obecnie trwaja dalsze przepychanki slowne, przylaczylo sie do calej inby kilku innyxh sasiadow i chyba ktos sie z kims bije, ale ich problemy sa tam za sciano ja jestem tutaj, jestem straznikiem dobrego imienia kamienicy i smieszkiem poza kontrolo a w szafce mam stopery do uszu i batony.

#sebix #karyna #kamienica #lublin #sasiedzi

  • 9
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Maryjanna: patologia motzno, seby #!$%@? takie inby co weekend, na tygodniu jest spokojnie. Najdziwniejsze jest to ze to nie sa seby na zasilku, tylko wszyscy z nich pracuja, maja ladne mieszkania itd., ale dziary z wiezienia i sznyty zobowiazuja, ciezko im wyjsc z patoli. Na 8 mieszkan w kamienicy 4 to właśnie takie patole

@tylkoniechori:
  • Odpowiedz
@elwino: ja mieszkając w poprzedniej stancji miałem sebixa koksa, który potrafił #!$%@?ć w coś tak mocno, że niosło się po całym bloku ( ͡° ͜ʖ ͡°) czasami nawet o 3-4 w nocy zdarzyło mu się #!$%@?ąć :D
  • Odpowiedz