Wpis z mikrobloga

@UszatyBloger: dobry boże, równie dobrze ja mógłbym prowadzić blog o piłce nożnej, bo też nic o niej nie wiem tak samo jak ty o ubieraniu się, gorszego tryharda jeszcze chyba nie widziałem
  • Odpowiedz
@DerpVEVO: Jeżeli tryhardztwem nazywasz elegancję, to może lepiej wróć do przeglądania zdjęć gołych babek. Gdybyś się nieco bardziej postarał w temacie ubioru, to byś może i co nieco poznał. Nie tylko z obrazka ;)

@TheDam: Eeee, było, następny.
  • Odpowiedz
@UszatyBloger: wole oglądać gołych panów ale na pewno nie takich którzy tak gównianie się ubierają; wyglądasz komicznie i naprawdę musisz mieć kosmiczną siłę wyparcia że tego nie widzisz
  • Odpowiedz
@DerpVEVO: Ciężko chyba ocenić ze zdjęcia gołego pana, czy dobrze się ubiera, nie mam racji? Na podstawie komentarza jednak można się dowiedzieć, czy ktoś potrafi logicznie i rzeczowo uargumentować swoja rację. Ty nie potrafisz i właśnie podziękowałem Ci za rozmowę. Arrivederci, jak mawiają Amerykanie :)

@arczer: Do pracy tak sobie chodzę, bo mogę :)
  • Odpowiedz
@Prezesu: jak ma pasję to niech się w niej trochę doedukuje i lepiej pisze o modzie a nie postuje swoje fity jak go nie stać na porządne ubrania, no ale do pisania o modzie to jednak trzeba mieć wiedzę a #!$%@? wpis może wrzucić sobie każdy

typowy polaczek


ojej przepraszam nie wiedziałem że krytykowanie jest polaczkowe
  • Odpowiedz