Wpis z mikrobloga

Nokia Mix Radio >>> Spotify

Przynajmniej na WP tak się przedstawia sytuacja. Oczywiście przy mojej muzyce, słucham tylko elektroniki i w tym Mix Radio sprawdza się genialnie. Nie wiem jak będzie z innymi gatunkami.

Baza utworów jest naprawdę duża a do tego jest duża różnorodność, mieszanie artystów. Jak dla mnie Mix Radio jest lepsze od Spotify i chyba od Deezera.

#windowsphone #oswiadczenie
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tremade: Darmowe, ale jest MixRadio+. Można to wykupić, ale co to daje to nie wiem. Na pewno można wybrać wyższą jakość odtwarzania.

@negatywne_myslenie: Nie zagłębiałem się w to. Jest opcja Utwórz Mix i tam się dodaje wykonawców. Więc chyba nie ma możliwości piosenek tylko z playlist. Dla mnie to funkcjonalność zbędna, bo te piosenki, które bym wrzucił na playlistę i tak mam na kartę SD, a Mix Radio
  • Odpowiedz
@Czipsu: no właśnie problem jest taki, że jak dodasz wykonawców to puszcza Ci podobnych, a nie tylko ich :) jako odtwarzacz jest słabo, ale do poznawania nowych utworów wręcz przeciwnie, sama korzystam i sobie chwalę :)
  • Odpowiedz
@negatywne_myslenie: W domu ja mam tyle podcastów do przesłuchania, że przeważnie tylko one w kółko lecą ;) Ale w trasie jak jestem, albo i nieraz przed snem sobie włączam MixRadio. Nokia odwaliła kawał dobrej roboty.
  • Odpowiedz