Wpis z mikrobloga

Mirki, taka sytuacja. Zamówiłem sobie 18.08 u chińczyka sj4000, od razu u tego sprzedawcy wziąłem uchwyt do samochodu. Poprosiłem w zamówieniu, żeby wysłał te 2 rzeczy oddzielnie. sj4000 miało iść singapore post, uchwyt swiss post. To pierwszy zakup, chciałem sprawdzić czas dostawy. Oczywiście chińczyk zrobił na odwrót i mam już (w 9 dni!) uchwyt do kamerki... bez kamerki... nie mam nawet jeszcze numeru przesyłki z kamerką ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Widząc do tej pory tylko jeden tracking number, myślałem, że chińczyk przyoszczędził i wysłał jedną paczką. Wyobraźcie sobie moje rozczarowanie na poczcie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#gorzkiezale #aliexpress
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@loozaque: Ja zamawiałem taki sam zestaw (oddzielnie sj4000 i od drugiego sprzedawcy uchwyt, charger i bateryjkę) i jeden zamiast swiss postem wysłał chaina postem, a drugi zamiast china postem wysłał nl postem. Co te Chińczyki ()
  • Odpowiedz
@loozaque: Czy ja wiem :< Wszystko kupiłem i opłaciłem 19.08 o 2:30 ich czasu, a paczki wyglądają tak:

Kamerka wysłana 24.08 wg tego dziwnego trackingu, który pokazuje, że nl post nadano (ponoć na 17track będzie paczka widoczna, gdy doleci do Holandii)

Bateryjki itp - komunikat collection wisi od 24.08 ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Fajnie jak dojdzie na przyszły piątek, bo akurat na zawody kostkorubikowe jadę :)
  • Odpowiedz