Wpis z mikrobloga

Jestem ciekaw, czy Pan @lechwalesa w ogóle sobie zdaje sprawę z tego, jak bardzo jest czczony na wykopie.

Ten portal to chyba ewenement na skalę światową, gdzie użytkownicy piszą do jednego z najbardziej znanych Polaków na świecie teksty w stylu:

Panie prezydencie, bęben panu #!$%@?ło


Wspaniałe jest też to, że cokolwiek nie napisałby Pan Wałęsa (Dd, 777, ru, Ooo), to zawsze się uśmiechnę przypominając sobie kim ten człowiek jest.

Bez Niego wykop byłby inny, smutny, szary...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@magiczny_andrzej: No właśnie już kiedyś pisałem, że obecność Leszka Śmieszka tutaj to coś absolutnie od czapy, czasem jak o tym myślę, to surrealizm mocno. Gość, który jest żywą historią świata, którego nazwisko jest w każdym podręczniku historii, jest znany nie tylko w Polsce ale i na świecie, ikona i legenda (bez względu na ocenę jego działań), nagle jest tu między nami śmieszkami, wrzuca śmiechowe fotki, my sobie do niego piszemy
  • Odpowiedz
@magiczny_andrzej: raczej sobie zdaje sprawę przynajmniej częściowo. W wywiadzie udzielonym po tym jak wrzucił tu przeróbkę z zamianą głów jego i papieża przyznał, że to nie jego dzieło, a kogoś z wykopu i że lubi sobie tu pożartować z ludźmi.
  • Odpowiedz