Wpis z mikrobloga

Wołam @Coreman @spontan1 @apaczacz @Amadeo95 @AveNergal i @polik95 którego dziś z nami nie ma :( święć Panie nad jego kontem...

Sprawozdanie z mojego zakupu koszulki Manchesteru United na sezon 2014/2015. Jeśli kogoś to interesuje niech sobie poczyta jeśli kogoś interesuje mniej obrazków jest też dużo a jak kogoś nie interesuje to


#united #aliexpress #pokazzakupy #chwalesie
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tranc: przede wszystkim inna zupełnie nić została użyta w oryginale taka jakby jedwabna bardzo cieńka i sam haft jest płaski tylko ramka jest wypukła a tutaj nić jest grubsza i dlatego wygląda to zupełnie inaczej.
  • Odpowiedz
@Puccini: heh dlaczego niby Johny? ja tam go tak średnio wspominam a najbardziej to mi utkwił w pamięci mecz jak był napastnikiem i nawet strzelił bramkę :D
  • Odpowiedz
@rafkit: bo Johny to swój chłop. Ja go wspominam bardzo dobrze a jego lob w meczu z Arsenalem to jest poezja, jak mi smutno to sobie go odpalam na yt zawsze xD
  • Odpowiedz
@rafkit: a to nie skojarzyłem. Grał wtedy w środku chyba;p do tego brama w końcówce vs liverpool, albo siatka na Figo. No i ma jedną z najlepszych przyśpiewek w United. Johny O'Shea, człowiek legenda, na zawsze w mym serduszku <3
  • Odpowiedz