Wpis z mikrobloga

#csgo #20minutzcsgo

Aktualnie na mapie do trenowania trafiam około 50% z kółek.

Postanowiłem powrócić do codziennych treningów z tym, że mam zamiar dodać jeszcze 10min na granaty na danej mapie.

Wraz z rozpoczęciem roku szkolnego już nie będę mógł tak często grać jak w domu bo będę mieszkał w internacie. Więc chociaż żeby nie stracić jako takiej formy trzeba się ogarniać :)

Jestem ciekaw jak będzie wyglądać moja gra po 5 dniowej przerwie od turniejówek.
Caishen - #csgo #20minutzcsgo

Aktualnie na mapie do trenowania trafiam około 50% z k...

źródło: comment_OTUlDWsqr2Dd3NvL9ssbSU7sk3DOo4xC.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@Caishen: ja mam zdanie, ze to nie pomaga. Na swojej czułości mam okolo 45 bez treningu zwiększenie o 40% mam 55, kropki nie są wielkości glowy, gram na twoich ustawieniach. Lepiej trening na botach lub FFA dm
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@botix: kropki możesz ustawić wielkości głowy.

Ja mam jednak zdanie ze pomaga. Gralem od początku wakacji prawie. Gdy ktos mi wybiega to z nowy w drugiej rundzie jest na raz, z AWP tak samo. Starań się zapamiętać ile musze przesunąć żeby przenieść celownik tam gdzie potrzebuje.

Powodem dla którego może wydawać Ci się ze nie działa jest to ze może masz myszkę ustawiona tak, że jak wolniej poruszasz mniej się
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@botix: z mojego doświadczenia to warto po treningu zagrać jakiegoś dm'a. Gdy ją ćwiczyłem ale nie grałem turniejowek przez miesiąc to poczułem, że nie potrafię ogarnąć rozrzutu.
  • Odpowiedz