Wpis z mikrobloga

  • 1
@Maryjanna: oczywiscie wypluwam, czasami jest z tego beka jak np stoje w kolejce do kasy albo jade autobusem i nie ma gdzie tego wypluc xD to wtedy dyskretnie lapie to palcem i chowam do kieszeni
  • Odpowiedz
@acysiel: maskaryczne to jest. Nie potrafię się od tego powstrzymać, to już jest bezwarunkowe. A człowiek chciałby bardzo, bo zwyczajnie wstyd jest jak gdzieś się trzeba pokazać ;/
  • Odpowiedz
@goolejador: Najbardziej widać po kąpieli, myciu naczyń itp, masakra.

Moim drugim okropnym nawykiem jest obrywanie paznokci u nóg (poza dużymi palcami). Robię to bezwiednie np. podczas oglądania filmu i czasem cały paznokieć potrafię zerwać.
  • Odpowiedz
@acysiel: haha, bo coś w tym jest. Wiesz potem w pracy czy na rozmowie kwalifikacyjnej masz się zaprezentować, coś pokazujesz i zamiast palcem wskazującym, to serdecznym, bo względnie ogarnięty. A problem wstydliwy, bo raczej ciężko o zrozumienie, bo każdemu się wydaje, że to tak raz dwa można przestać.

@ZjedzMnieMamo: też to mam :( ale tylko przy niektórych palcach xd
  • Odpowiedz
@acysiel: Fachowo nazywa się to dermatofagią. Dodam jeszcze, że zdarza mi się gryźć naskórek wnętrza jamy ustnej (tego na szczęście nie widać :D).
  • Odpowiedz
@acysiel: cholera też tak mam ale to dlatego, że oduczyłem się obgryzania/skubania paznokci u rąk - zamiast tego w nagrodę, że wytrzymuje #!$%@? paznokci u rąk to muszę odreagować to na paznokciach u nóg
  • Odpowiedz