Wpis z mikrobloga

@Tfor: Z główną jest taka sprawa, że wejdziesz tam raz na tydzień, raz na miesiąc myśląc sobie " a może jednak ludzie nieco tam zmądrzeli, może coś się zmieniło" .

Zapytasz o coś, wyrazisz swoje zdanie spoglądając na sprawę z innej strony i co?

@GhostxT: Ale to też jakaś dziwna sprawa tam jest, losowa rzekłbym.. Kilka razy jak ktoś napisał totalną głupotę na temat jakiegoś kraju azjatyckiego i mogłem to sprostować - robiłem to. W większości przypadków leciało wtedy w #!$%@? plusów i widać było, że niektórzy chcą takiej dobrej wiedzy czy coś. Ale czasami zrobisz to samo i lecą minusy bo co xD... Nikt nie napisze czemu nie mam racji czy coś, jebnie minusem
@Tfor: Z telefonu juz nie znajdę tego komentarza, ale bodajże w ostatnim znalezisku z zarobkami ktoś coś napisał o swojej pensji i dodatkowo zadał pytanie w temacie specjalizacji i co? Poszło parę minusów i jak ktoś mu odpisał dodając ze dziwi się że za zwykle pytania tu minusuja to pojawił się kolejny komentarz i gość argumentował to mniej więcej tak:


No #!$%@? mistrz :D smiesznie to wyglada, ale zakładam ze często