Wpis z mikrobloga

1. pracuj jako kelnerka w małej knajpie

2. drugi #rozoypasek - kucharka nie przychodzi do pracy

3. szefowa mówi: jakoś dasz radę - i wychodzi

4. pracuj cały dzień jako kelnerka i kucharka

5. nigdy wcześniej nie robiłaś dań, które wydajesz

6. ludzie zjadają całe porcje

7. siądź na koniec zmiany z lampką wina na koszt firmy

8. bądź zmęczona w #!$%@?

9. trzeba jeszcze posprzątać

10. no ja #!$%@?.

11. no ale kupiłam dziś z rańca w lumpexie zajebiststą bluzę #kiss więc i tak mam na wszystko #!$%@?

#zalesie #chwalesie #niewiemcowkoncu ##!$%@? ##!$%@? #troche #heheszki #troche #nieheheszkzi #logikakarozowychpaskow ##!$%@? #robotanadwiezmianyjednoczesnie
  • 11
  • Odpowiedz
@Czarny_Klakier: "trza być twardym a nie miętkim", jakoś do końca wakacji dam radę, na mieszkanie trzeba zarobić, kochani rodzice by chcieli, ale niestety nie są w stanie sami utrzymać córek na studbazie
  • Odpowiedz
@Caribou: Zostawili cie samą ze wszystkim to profity muszą być, kłoć się, chyba, że chcesz żeby cię tak przez cały czas wykorzystywali, bo jak już coś raz zrobisz dobrze to ludzie będą tego ciągle od ciebie wymagali.
  • Odpowiedz
  • 1
@Caribou: sprowadzaja mnie na ziemie takie wpisy. Niby powinienem cieszyc sie z tego co mam a zawsze znajdzie sie jakas glupota ktora mnie #!$%@? i mi #!$%@? humor... Glowa do gory rozowypasku, ale znaj swoja wartosc. Jestes zajebistym pracownikiem, ktorego ze swieca szukac, ale podejrzewam ze Cie januszebiznesu wykorzystaja. Niemniej... powodzenia.
  • Odpowiedz