Wpis z mikrobloga

Zakupiłem sobie na wieczór Kormorana Ciemnego. Niestety jest słabiutko. Mimo bardzo agresywnego nalewania piana powstała minimalna i zaraz zniknęła. W aromacie da się wyczuć przede wszystkim karmel, palność i słodowość. W smaku podobnie karmel, paloność, słodycz i do tego wszystkiego dochodzi jeszcze kawa. Jednak wszystkie aromaty i smaki są trudno wyczuwalne, trzeba się ich doszukiwać. Największą wadą tego piwa jest jego wodnistość. Bardzo niska lepkość, po prostu przelatuje przez usta jak kranówka. Jeżeli to jest ta smukłość i aksamitność od płatek owsianych to ja dziękuję. Średnie wysycenie tylko potęguje te wrażenie. Tylko trochę lepsze od typowych koncerniaków. 4/10

WOULD NOT BANG

#piwo #pijzwykopem #browar #alkohol #kormoran
gobi12 - Zakupiłem sobie na wieczór Kormorana Ciemnego. Niestety jest słabiutko. Mimo...

źródło: comment_v5YAbvtR6cP6QobjdxuSn2VQFM4e6TIM.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@gobi12: A jak dla mnie, jeśli już się jest świadomym cech tego piwa to niekiedy z rozmysłem można kupić i wypić:)

@precelek: Jedna rzecz co smakuje a co nie, druga rzecz porównywanie piw w innym stylu :)
  • Odpowiedz
@gobi12: Ja na dzisiejszy wieczór wyposażyłem się w ciemne piwko od Ojców Benedyktów z Tyńca. Lekkie, goryczkowy orzeźwiający posmak. Widać, że zakonnicy wkładają całe serce w produkcje, a z racji tego kim są, mamy pewność, że kitu nie wciskają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz