Wpis z mikrobloga

#slowpoke #wiedzmin

Właśnie się dowiedziałem, że ma powstać nowy, pełnometrażowy film aktorski o Wiedźminie, autorstwa Platige Films.

Nie jestem sobie nawet w stanie wyobrazić jak miałoby to wyglądać. Jeśli będzie to robione po polsku, z polskimi aktorami i za polskie pieniądze, to nie ma prawa się udać - o ile to w ogóle będzie w takim znaczeniu polski film. Nikt tutaj nie wyłoży pieniędzy na coś nie będącego komedią romantyczną albo ekranizacją lektury szkolnej. Szczególnie tak kolosalnych, jakie potrzebne są do zekranizowania dzieła fantasy. No i Bagiński nie ma doświadczenia w tego typu rzeczach.

Nie wiem zupełnie co o tym myśleć. Pojawiły się może jakieś bardziej szczegółowe informacje? Jakoś nic nie mogę znaleźć.

A tak ogólnie to nie przeżywam tego jakoś mocno, gorzej niż w poprzedniej ekranizacji i tak nie będzie. A może nawet zdarzy się jakiś cud i powstanie w końcu w Polsce świetna, wysokobudżetowa produkcja fantasy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sad_Statue - #slowpoke #wiedzmin

Właśnie się dowiedziałem, że ma powstać nowy, pełno...

źródło: comment_VPFRqKADyLndL5BSVBkfK1g8qzsoeyG7.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sad_Statue: A ten film to finansują twórcy gier komputerowych o Wiedzminie? Bo jeśli tak to pieniędzy chyba będzie sporo, a już na pewno dużo dużo dużo więcej niż budżet tamtego serialu.

No i teraz technika komputerowa poszła do przodu, więc pewnie dużo łatwiej stworzyć dobre efekty, niskim kosztem.
  • Odpowiedz