Wpis z mikrobloga

Obserwuję ten portal od tygodnia i z każdym dniem nabieram coraz większego przekonania że to co się dzieje na Wiejskiej jest niczym w porównaniu do tego co tutaj się wyprawia. Zacznę więc od tego co wydarzyło się w zasadzie przed chwilą a mianowicie niejaki @spatsi napisał sobie tekst, że ktoś miał czelność obrażać jego jak się wydaje koleżankę @suckuba zapominając o tym (jako użytkownik od 4 lat i siedmiu miesięcy) że każda akcja wywołuje reakcję. I wcale mi to nie przeszkadza, ba nawet powiedział bym że to zachowanie godne mężczyzny by bronić kobiety. Ale czy zastanowił się Pan, panie @spatsi nad tym, że to ona sama sprowokowała użytkowników do tych ordynarnych wpisów poprzez "wrzucenie" na portal takiego a nie innego zdjęcia? Czy zapomniał Pan o tym że internet to miejsce w którym (niestety) ilość zrównoważonych komentarzy jest wprost odwrotnie proporcjonalna do ilości metrów sześciennych wylewanych pomyj? Nie zamierzam tu prawić żadnych morałów ani tym bardziej kogoś pouczać. Tylko chciałbym aby się Pan zastanowił czy warto takim wpisem dawać kolejne powody różnej maści oszołomom do dalszego wylewania pomyj? I tym rzem już nie tylko na użytkowniczkę @suckuba ale również i na Pana osobę. Rozumiem oczywiście ze były emocje, ale czy warto to było nakręcać tego już nie jestem pewien.

Ja jestem tu nowy, nie znam tu nikogo i obce mi są wasze przyjaźnie i antypatie, nie zamierzam również nikogo z użytkowników pouczać, przedstawiam tylko punkt widzenia osoby stojące obok tego wszystkiego co tu się dzieje i mam nadzieję że tak zostanie odebrany ten wpis. Lecz jedno chciałbym wam powiedzieć:

Warto się czasem zastanowić nad konsekwencjami swoich działań.

#rozowepaski #niebieskiepaski #niewiemjaktootagowac #pocotopiszesznikogotonieobchodzi
  • 6
  • Odpowiedz
@spatsi: Jak już napisałem moja opinia to zdanie kogoś z zewnątrz. Jedyne co miałem na celu to sprowokowanie do chwili zastanowienia. Jeżeli poczułeś się urażony jakimkolwiek zdaniem z mojej strony to przepraszam ale nie było to moja intencją. Jeśli wyrazisz taką wolę wpis zostanie usunięty.
  • Odpowiedz