Wpis z mikrobloga

@ciechan666: dlaczego w Antyradiu ostatnio (tak od wiosny) taka wujowa muza leci w prime time? Kiedyś było lepiej? Np. regularnie słyszałem Rammsteina, a teraz zero? Co do rammstaina, kiedyś jedyną ich piosenką puszczaną w Antyradiu i w ESCERock było Mein Herz Brennt, już mnie to #!$%@?ło, w końcu rammstein parę fajnych kawałków ma, więc jak tylko zaczynało lecieć to zmieniałem stacje (z eski na antyradio i odwrotnie). Kiedyś zaczyna lecieć
  • Odpowiedz
@Kid_A: Zaraz z tego #pokazmorde wyjdzie #ama :-)

W ChilliZET - a teraz w zasadzie Zet Chilli też pracowałem. Przy uruchamianiu tego cudu.

Co do muzy w Antyradiu: jest tak, że za muzykę odpowiada Dyrektor Muzyczny. Ja swoje rzeczy gram w RockManii. Tam gram co mi się podoba, z płyt, mp3 czy co tam się nawinie. To co jest w playliście - czyli to co słyszycie w ciągu dnia ustala Dyrektor Muzczny. Ma taki program: Selector. Selectora się programuje aby ustawiał muzykę według jakiegoś tam klucza. Ten klucz to jest właśnie cały myk. W tym kluczu są zawarte informacje jaki utwór o której godzinie i ile razy dziennie ma być grany. Ponadto ważna jest kolejność tych utworów. Dla mnie to trochę czarna magia, ale generalnie na przykład (mówię na głupa, bo nie znam tego
  • Odpowiedz
@ciechan666: łooooo.... ładna ściana tekstu, dzięki za odpowiedź, a powiedz mi jeszcze czy jest ostatnio jakaś presja na zdobycie (odebranie innym rozgłośniom) nowych słuchaczy, czy raczej wizja radia "dla koneserów"?
  • Odpowiedz
@Kid_A: Oczywiście, że jest wizja radia dla koneserów. Takie ma być antyradio. Włączając je masz usłyszeć coś, czego nie usłyszysz nigdzie indziej, masz dowiedzieć się rzeczy, których nikt inny Ci nie powie. W tej firmie pracują ludzie oczytani, z wieloma pasjami, które starają się pokazać innym.

Co do zdobywania słuchaczy... Nie mogę Ci odpowiedzieć na to pytanie wprost, żeby się do mnie nikt nie przyczepił z firmy. Ale pomyśl sam i wyciągnij wnioski na podstawie faktów takich oto:

- Eska Rock zniknęła z całego kraju, jest tylko w
  • Odpowiedz
@ciechan666: Od jakiegoś czasu mam popsute radio, a przez internet jakoś nie słucham, no ale tak mi się wydawało, że w Twoich audycjach jest sporo informacji, które były na wypoku. Cóż, widać, że to nie przypadek :P
  • Odpowiedz
@Wojt_ASR: No jasne, że są info z wypoku. Już ze 3 lata temu prawilnie wspominałem na antenie skąd biorę część informacji. Zdarzało mi się też pytać autorów wpisów o pozwolenie na wykorzystanie ich twórczości na antenie. No i jeżeli ktoś coś własnego wstawia, a nie tylko link do czegośtam, to zawsze podaję nick :-)
  • Odpowiedz